טסים בכייף - ביטוח טיסה עם פספורטכארד

 

עוד מעט וכבר תוכלו להריח את החופשה שלכם! סוף סוף אפשר להניח את כל המטלות בצד ולפנות זמן אך ורק לספיגת חוויות חדשות. כבר במהלך הטיסה ילווה אתכם צוות מיומן של דיילים שהוכשרו לשמירה על ביטחונכם, על בטיחותכם ולספק מענה לכל צורכיכם לזמן הטיסה.

 

כל שאלה ותקלה תקבלנה מענה מהצוות, ששביעות רצונכם היא בראש מעייניו והשלווה השוררת במטוס היא עיקרון עליון עבורו הוכשרו. ברגע הנחיתה תבורכו לשלום ולחופשה נעימה ובהמשך בשדה התעופה תקבלו סיוע מהפקידים ואנשי הביטחון, לכל בקשה. אך מה קורה ברגע שסיימתם עם כל הבירוקרטיה? מי מלווה אתכם ושומר על ביטחונכם או דואג לבריאותכם למשך כל הטיול? למי תפנו לבירורים לגבי טיפולים רפואיים או מקרי חירום, ולו הקלים ביותר? אלה הן שאלות חשובות ביותר, שכן אל לנו לשכוח כי אנחנו נמצאים במקום מרוחק ולא מוכר, עם תקציב מסויים וקבוע, וכן ללא מסמכים מלבד הדרכון והרישיון שלנו.

 

מצב זה הופך אותנו לפגיעים יותר ומחייב זהירות רבה והיערכות מראש.

בדיוק למטרה זו אנחנו בפספורטכארד דואגים לכם עם ביטוח טיסה המלווה אתכם באופן אישי ומסיר מכם דאגות מיותרות בזמן החופשה.

 

לאורך הטיול אנו מספקים לכם מענה של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, פלטפורמות מרובות ליצירת קשר ותשלום מיידי לכל צורך.

 

הצטרפו אלינו והשאירו אצלנו את האחריות.

 

 

פספורט כארד- ביטוחי טיסה ששומרים עליכם

 

יוצאים לחו"ל? בדיוק עושים ארגונים אחרונים לקראת הטיסה? רגע לפני שעולים על המטוס- וודאו שסימנתם וי חשוב על ביטוח טיסה למשך החופשה. איתנו תוכלו לטייל להנאתכם ולהגיע לכל יעד שתכננתם, מבלי לחשוש שבמקרה הצורך אתם עלולים להיקלע למצב בעייתי ללא סיוע או אמצעי תשלום.

 

אנחנו בפספורט כארד כאן בשבילכם עם כל המידע הדרוש עבורכם בכל שלב של הטיול, בכל ימות השבוע ובכל שעה, מרגע נחיתת המטוס ועד לרגע חזרתכם הבייתה.

 

באמצעות האפליקציה שלנו תוכלו להתעדכן בפרטי הפוליסה בכל רגע נתון ובכל מקום, וכמובן ליצור עימנו קשר לכל שאלה או בקשה, ובכל שעה. במידה ועלה צורך בבדיקה רפואית, רכישת תרופות או טיפולים שונים במהלך הטיול, תוכלו לשלם על השירותים השונים באמצעות תשלום מיידי וכמוהו גם ההחזר הכספי אליכם יהיה מיידי. איתנו יש לכם את הפוליסה נגישה בכל עת, ותוכלו להתחיל את הטיול בראש נקי ורגוע, שאתם מכוסים לכל מקרה ולכל מצב.

 

מידע כללי הודות ביטוח טיסה

 

ביטוח טיסה לחוץ לארץ מורכב משלושה אלמנטים – כיסוי על הוצאות מיוחדות, כמו למשל – ביטול טיסה, כיסוי של הוצאות רפואיות, וכן כיסוי ביטוחי על אובדן תכולה. ביטוח זה מוענק באמצעות חברות ביטוח, קופות חולים וכן חברות כרטיסי אשראי. חברה של כרטיסי אשראי טומנת באמתחתה ביטוח נסיעות ללא כל עלות, חרף כך כי עסקינן הודות ביטוח אלמנטרי וגם מסויג.

 

המעלה אשר טמונה בקניית ביטוח נסיעות דרך חברת כרטיסי אשראי הינה שהיא לא מחשבת את המחיר של הביטוח לפי הגילאים שלכם, כי אם עסקינן בעלות קבועה. בשל כך, עבור מי שב מעל לגיל ארבעים וחמישה הדבר יסכם במחיר נמוך למדי. לעומת זאת, קופת חולים מעניקה ביטוח של נסיעה בהוזלה רבה אשר מוענקת על ידי כל מיני חברות ביטוח.

 

אילו ביטוח טיסה לביטול טיסה ניתן למצוא כיום בענף?

 

ביטוח טיסה עבור ביטול טיסה מכל גורם שהוא הכי נפוץ הינו טריפ גרנטי. ביטוח זה משתייך לחברת הפניקס. מדובר בביטוח אשר מצדיק כל שקל, במקרה שתיאלצו לבטל את הנסיעה שלכם.

 

ביטוח טריפ גרנטי מהווה אחד מן הביטולים הבודדים שנותנים בידכם ביטול מכל גורם שהוא ואף מעניק השבת העלות של עד שמונים אחוז מן מחיר כרטיס הטיסה. את הביטוח צריך לבצע תוך כדי שבעה ימים מעת הזמנת כרטיסי הטיסה. הביטוח הזה נותן בידכם אף לבטח את כל החופש שלכם כמו לדוגמה – במידה והזמנתם טיסת קרוז, הנכם עשויים לבטח את שניהם ביחד והן באופן הזה בסיטואציה של ביטול הנופש יוענק לכם החזר גם על השייט ולא אך ורק על הטיסה.

 

ביטוח ביטול טיסה נותן בידכם כמי שיצטרכו לבטל בעצמם את הטיסה, עד כשתיים עשרה שעות בטרם הטיסה היוצאת מן מדינת ישראל, שיוענק עבורכם בשיעור של שמונים אחוז מדמי הביטול שלו.

הפרוצדורה של הפעלת ביטוח זה הינה שיש לבטל את כרטיס הטיסה אל מול הספק אשר דרכו רכשתם את כרטיס הטיסה וגם אז לשלוח היתר של ביטוח טיסה ואף היתר של הזמנה לטריפ גרנטי.

 

ביטוח טיסה לביטול טיסה מטעם חברת הביטוח

 

המון חברות ביטוח של טיסות , כמו לדוגמה – פספורטכארד, מגדל וכיוצא בזה נותנות בידכם לצרף עוד לעלות עבור ביטוח ביטול טיסה שלמעשה מאפשר עבורכם לקבל החזר כספי במצב בו ביטלתם את הטיסה מגורמים בריאותיים שאינם נחזים מראש, כמו למשל – אשפוז בבית חולים שלכם או של בני משפחה קרובים שלכם.

ביטוח טיסה

ביטוחי טיסה
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין