במהלך חיינו הבוגרים אנחנו פוגשים מגוון רחב של סוגי ביטוחים: רכישת בית- ביטוח דירה, משכנתא, רכישת רכב-נהג צעיר, מקיף, חובה וצד ג', ביטוחי בריאות-ביטוח חיים, תאונות אישיות, סיעודי, ביטוח לעסקים, והרשימה ממשיכה ומסתעפת.

 

שלל הביטוחים הללו נועדו לוודא כי אנחנו מוכנים למצבים חריגים העלולים לפגוע באיכות חיינו ובבריאותנו.

 

ניתן לראות כי מרבית הביטוחים מכסים מקרים המתרחשים כאשר אנו נמצאים במקום מוכר לנו, בבית, במקום העבודה או בדרכים, כשמסמכים חשובים נגישים לנו יחסית, ולרוב כאשר אנו נמצאים בקרבה מסוימת ליקירנו ובני משפחתנו.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל בולט באופיו על כל אלה, מאחר והוא מכסה מקרי חירום המתרחשים במקום זר, פעמים רבות הרחק מבני משפחתנו וכאשר פרטים ומסמכים להם אנו זקוקים אינם בהישג יד.

 

באופן טבעי זהו מצב רגיש ביותר, בו הזמן הוא יקר וקריטי לסיטואציה, ובמקרים רבים תפעול מהיר ויעיל של האירוע הוא זה המציל חיים. על מנת להגיע מוכנים למקום שאינו מוכר לנו, ולדעת כי גם בתרחיש הגרוע ביותר נקבל את הטיפול המהיר והמקצועי ביותר- עלינו לוודא כי בטרם צאתנו סגרנו ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מתחושת ביטחון בכל מקום בו אתם נמצאים, לא רק בבית.

 

 

להיות בטוח בכל נסיעה לחו"ל

 

זוכרים את הימים בהם ביטוחי נסיעות היו מלווים בשיחות טלפון מרובות ובירוקרטיה? ובכן, לא עוד! עם חברת ביטוח פספורטכארד משנים ומשדרגים את חוויית המשתמש, מתאימים את עצמנו לשנת 2020 והופכים הכל למקוון, ידידותי ומהיר עבורכם ולמענכם.

 

כל פרט מידע או מספר טלפון שאתם עשויים להזדקק לו, כל פעולה (תשלום לרופא או עבור תרופות), כל תשלום וכל שינוי- תוכלו לעשות דרך האפליקציה שלנו ובזמן אמת. מהיום, התקציב שלכם לטיול כולל הוצאות מתוכננות בלבד, ואין כל צורך לסחוב עמכם מזומן או אשראי נוסף למקרי חירום.

 

בואו נהיה כנים, כשם שתם עידן הפקס- כמוהו תם עידן קבלת החזרים כספיים בדיעבד, וכל תשלום עבור פעולה כלשהי במהלך הטיול מתבצע במקום, אונליין וללא כאבי ראש מיותרים.

 

עם פספורטכארד אתם מוזמנים להשאיר את הדאגות בארץ ולצאת לחופשה במחשבה שקטה ורגועה, ובידיעה שיש מי שמלווה אתכם לאורך כל שהותכם, וזמין עבורכם שבעה ימים בשבוע ולאורך כל היום. הצטרפו אלינו למהפכה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל וארגנו לעצמכם טיול רגוע עם מי שדואג לבריאות ולביטחון שלכם במקומכם.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט

 

 

הנכם מתעתדים לנסוע בהקדם אל מדינה אשר על פני הגלובוס ואף מבינים כי הדרך של לנו לא יקרה כלום או לחלופין הכל יהיה בסדר הינה מוטעית.

 

הכל עשוי להתבצע היטב עד לעת בה יוסב לכם נזק, הנכם מסכנים את הביטחון הפרטי שלכם או שמא תלקו בשוד, אובדן או לחלופין יוסב נזק למטען אשר באמתחתכם.

 

משנה זהירות עשוי להמעיט בהתרחשות של מצב מסוכן כזה להכי פחות, אך יתכן כי לא די בו.

 

הטיפ ההגיוני של המון בני אדם והן בשל כך הדבר מובחן כמובן מאליו להרבה בני אדם הינו כי הן להגות וגם לבצע ביטוח - ביטוח נסיעות לחול, אשר יעניק עבורכם פתרון ממוני או שמא גם שירות של הצלת חיים, בעד תשלום אשר אינו עשוי להיות רב יתר על המידה.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל כללית

 

מה הוא הינו בכלל ביטוח נסיעות לחול? כל תושב של מדינת ישראל, מעצם הנתינות שלו, הינו אוחז בתוך ביטוח בריאות אשר הינו ממלכתי אשר מוענק לו דרך אחת מן קופות החולים, וכן אשר נותן בידיו את היכולת לקנות כדורים, לערוך אבחון, לעבור תהליך רפואי, וגם לקבל טיפול וכיוצא בזה תוך כדי סבסוד של קופת החולים ואף בהלימה אל תנאי הביטוח, אשר מצוינים בתוך אתר פורטל של שירות והן של אינפורמציה אשר היא ממשלתית.

 

המון בני אדם רוכשים ביטוח מורחב או לחלופין ביטוח משלים, מה שמעניק עבורם עוד זכויות בתוך תשלום חודשי.

 

הדבר אשר מאוד משמעותי לדעת הינו כי כל ביטוח כזה כבר אינו בתוקף בעת אשר באים לעלות אל טיסה וגם יוצאים מן התחום של מדינת ישראל.

 

בעת שישראלי בא אל מדינה ברחבי תבל הינו עשוי ליפול בין הכיסאות באם מוסב לו נזק באופן כל שהוא, כי לא יוענק בידיו טיפול חיוני או שמא לשלם סכומי עתק בשביל אחרים – פשוט בשל כך כי הוא אינו נכלל מן הסתם תחת מי אשר זכאי אל ביטוח בריאות בתוך מדינה זרה.

 

ביטוח נסיעות לחול חודר אל התמונה הנ"ל, מפאת סיבה זו הינו כדאי ביותר עבורכם.

 

העזרה של ביטוח נסיעות לחול הינה מקיפה. קודם כל, הינו נותן בידכם שיפוי כספי בתוך כל מיני מקרים של הסבת נזק בתוך חוץ לארץ, בתוך סינרגיה מוגדרת.

 

הביטוח ייתן לכם כיסוי עד לסך מרבי כל שהוא בעל נטייה להיות רב – בדרך כלל בין מיליון לבין שני מיליון דולר.

 

ממה מורכב ביטוח נסיעות לחול?

 

ביטוח נסיעות לחול כולל כמה תחומים. החלק הכי ניכר הינו הביטוח הרפואי.

 

אשר המטרה שלו הינה כיסוי מנעד נרחב של פרוצדורות, כמו למשל – פינוי אל מדינת ישראל על ידי אמבולנס או לחלופין על ידי מטוס, הוצאות של טיפול נמרץ בבית חולים, הוצאות של אשפוז, הוצאות בשביל פינוי לבית חולים במצב של תאונת דרכים, טיפול חירום אשר מתבצע בשיניים, עלות קניית תרופות.

 

החלק הנוסף של ביטוח נסיעות מהווה ביטוח מטען – הביטוח הנ"ל מכסה אובדן או גניבה של מטען, חלק ממנו או כל המטען.

 

מי מעניק את השירות של ביטוח נסיעות לחול?

 

כאשר נפתח שוק הביטוח לתחרות, עוד לפני עשר שנים, התחילו כל מיני ספקים להציע לקהל היעד שלהם ביטוח נסיעות.

 

מלבד חברות הביטוח השגורות, אפשר לקנות במציאות של היום ביטוח נסיעות לחול דרך חברות האשראי, רשות הדואר, קופות חולים ואף סוכנויות נסיעות.

 

חברות ביטוח כיום מציעות את ביטוח הנסיעות הכי מקיף אשר קיים בשוק. הלימיט של הוצאות רפואיות עשוי להיות עד לסכום בן מיליון דולר.

 

ההוצאות על אשפוז וכן על ביקור רופא נכללות בפרוצדורה ללא סייג וגם לרוב החריגים. חברות ביטוח מאפשרות עוד כיסוי משמעותי אשר הינו – המשך טיפול רפואי במדינת ישראל, במצב של פגיעה אנושה במדינה אשר מעבר לים, לעת של עד כשלושה חודשים מעת השיבה אל מדינת ישראל.

 

חברות האשראי מפתות את הקהל יעד שלהם בביטוח נסיעות אלמנטרי, אשר יפעל על ידי שיחת טלפון אל המוקד של שירות לקוחות בטרם הטיסה שלהם.

 

המעלה של הביטוח הלה טמונה בכך שהוא ניתן ללא עלות.

 

המגרעת של הביטוח הזה – הכיסוי בהגבלה שהוא מאפשר.

 

תקרת הוצאות רפואיות הינו בסביבות בין מאתיים וחמישים אלף דולר לבין חמש מאות אלף דולר ואף כל מיני הוצאות רפואיות מכוסות עד להיקף של כשלושת אלפים דולר.

 

הביטוח של המטען מכסה נזק של כלה באלפיים ושבע מאות דולר, כאשר כל אביזר מבוטח מוגבל עד לסכום של כארבע מאות דולר.

 

מדוע כדאי לשלם הודות ביטוח נסיעות לחול בחברת ביטוח?

 

חרף העובדה שרוב ביטוחי הנסיעות לחוץ לארץ האפשריים במציאות של היום בשוק, מציעים כיסוי זהה, בהפרש של מחיר הפרמיה והן סך הכיסוי, עדיין יש פער ניכר בין הספקים.

 

ביטוחי נסיעות לחוץ לארץ מתאפשרים לקהל היעד באמצעות חברות אשראי, קופות חולים וכן רשות הדואר והם לא מוענקים באופן ישיר על ידן.

 

מה נכלל לאחר הרפורמה בחבילה הבסיסית של פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול ?

 

 

 • הרחבה כיסוי במצב שהאישה הרה.
 • כל הכיסויים של הוצאה רפואית, אף בזמן אשפוז.
 • הטסה שלא עלינו של גופה.
 • פינוי לבית חולים והן הטסה אל מדינת ישראל.
 • הרחבה לביטול או לחלופין לקיצור השהות במדינה זרה, בשל מקרה רפואי חדש.
 • תרופות וכן טיפול חירום של השיניים.
 • הטסה של מלווה לאזור של האשפוז של מבוטח בחוץ לארץ.

 

בנוסף לכך, החלק האלמנטרי מורכב מעוד שני כיסויים, שהנכם יכולים אף להוריד אותם, במצב שלא מתקשר לסוג המסע שלכם ובזאת, להמעיט טיפה את המחיר של הפוליסה, כלהלן - 

 

 

 • חבות כלפי צד שלישי.
 • כיסוי עבור חילוץ וגם עבור איתור.

 

בתום שקניתם את הפוליסה האלמנטרית, באפשרותכם לצרף כל מיני תוספות בהוספה של מחיר, כדי להלום את הפוליסה לדרישות הטיול שלכם, כלהלן - 

 

 

 • כיסוי במצב של החמרה בסיטואציה רפואית נוכחית או במצב של הרות.
 • קיצור ואף ביטול טיסה.
 • ביטוח של מחשב נייד והן של טלפון נייד.
 • כיסוי לטיול אשר טומן בחובו ספורט אתגרי.
 • ביטוח כבודה.

 

אינפורמציה מלאה הודות פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול

 

את כרטיס פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול ניתן לקבל בנמל תעופה בן גוריון בתום הקנייה של הביטוח.

 

ביטוח זה נותן בידכם לפתור כל לקות אשר עשויה לצוץ לכם במדינה זרה על ידי שיחה אחת בטלפון, קלה לאף זריזה.

 

עליכם להטעין את כרטיס הפספוטכארד על סך אשר הנכם צריכים והן לשלם בחוץ לארץ.

 

אפשר לעשות שימוש בכרטיס מפאת גורמים בריאותיים, כמו למשל – לשלם עבור טיפול של רופא או לחלופין לקנות תרופות וכיוצא בזה.

 

היתרונות המרובים של עשיית שימוש בכרטיס של פספורטכארד הינם – היתרות הכי מודגש הינו ההיתכנות לבוא אל רופא או להוציא ממון בשל גורמים רפואיים, מבלי לשאת בעלויות של כך מעצמכם.

 

מרבית ביטוחי נסיעות לחוץ לארץ נותנים בידכם כיסוי כספי על התשלומים הללו.

 

במקביל לכך, כדי שתוכלו לקבל בחזרה את הכסף אשר הוצאתם, אפשר להמתין לפעמים מספר ימים וכן לעבור תהליכים.

 

הכרטיס הנ"ל נותן בידכם את האפשרות של קניית כל מה שנדרש לכם מבלי לעסוק ביותר מדי ניירת או להמתין לקבל את השכר חזרה אל החשבון שלכם.

 

ביטוח תרמילאים של פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול

 

התרמילאים הינם אוהבי טיסה אבל תרים אחר אזורים, טיסות או מלונות בעלות הכי נמוכה.

 

ביטוח תרמילאים של פספורטכארד ביטוחים של נסיעות לחו"ל משמעותי בשל כך כי נסיעות אלו לרוב עוסקות בהרבה סיכונים.

 

פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול בתחום של ספורט אתגרי

 

רוב ביטוחי הנסיעות הקלאסיים אינם מכסים ספורט אתגרי. בשל כך כי לכל חברת ביטוח קיים אפיון משלה בהיבט של מה הינו ספורט אתגרי ותחביבי.

 

משמעותי כי תשאלו את השאלות המסוימות על מנת לברר במידה ופעילות כל שהיא כלולה, או לחלופין אינה כלולה, בתוך פוליסה.

 

המון בני אדם טסים אל מדינות אשר על פני הגלובוס, על מנת ליהנות מפעילות ספורטיבית אתגרית או שזה הינו התחביב שלהם.

 

בשל כך כי פעילות זו כרוכה בהמון סיכונים, כדאי לכם להרחיב את פוליסת פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול באופן כזה שתכסה גם סיכונים שמאפיינים את הפעילות האתגרית שלכם.

 

 

ההרחבה לספורט אתגרי ותחביבי מתאפיינת בפעילויות שלכם במסגרת רק של הובי, באחד או יותר מענפי הפעילות הבאים:

 

 

פעילות ספורט גבהים, לרבות פעילות מוטורית: פארק חבלים, צניחה, מזחלת הרים או מזחלת אלפינית, טיסה בכדור פורח, טיפוס קירות, מצנח ממונע, אומגה, גלישת מצוקים, טיפוס הרים או מצוקים, באנג'י.

 

פעילות ספורט יבשתית, לרבות פעילות מוטורית: קרטינג, שיפוט במשחקי כדור, ספארי - חורף בלפלנד, ניווט תחרותי, רולר בליידס, גלישת חול, סקייטבורד, נסיעת שטח ברכב ארבע על ארבע, אופנועי שטח, אופני שטח, מוטוקרוס.

 

פעילות ספורט ימית, לרבות פעילות מוטורית: בננת ים, גלישת רוח, שייט קיאק, גלישת גלים, שייט אבובים, שייט מפרשיות, גלישת רוח, אופנוע ים, סקי מים, גלישת גלים, ראפטינג, צלילה חובבנית, שייט קיאקים, שייט בסירת מרוץ, מצנח רחיפה באמצעות סירה, מצנחי גלישת מים.

 

הרחבה לפעילויות ספורט ותחרויות על ידי פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול

 

בהמון מצבים טסים ישראלים למדינה זרה, על מנת ליטול חלק בפעילות ספורט תחרותית או עממית מסוימת. במידה והנכם מתכוונים לערוך פעילות ספורטיבית במסגרת מקצועית מסוימת או להשתתף בתחרויות ספורט בחוץ לארץ, אל תשכחו לרכוש את ההרחבה שמתאימה לאופי העיסוק הספורטיבי שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אינפורמציה חיונית של פספורטכארד ביטוח נסיעות לחול

 

ריכזנו עבורכם במאמר זה אינפורמציה חיונית, אשר תעזור  לכם להבין את הזכויות שלכם בהתאם לפוליסת פספורט כארד ביטוח נסיעות לחוץ לארץ.

 

כל דרישה לקניית ביטוח כפופה לכללי ההצטרפות של פספורטכארד, חיתום רפואי, וכן בהלימה לתנאי הפוליסה, חריגיה וסייגיה.

 

ניצבים בשבילכם שרותי רפואה מרחוק במדינות הבאות:

 

 • תאילנד.
 • ארצות הברית – כל המדינות.
 • גוש היורו – כל המדינות.
 • או על ידי חדר רופאים ישראלי.
רכישת ביטוח נסיעות לחול
ביטוח נסיעות לחו

מספקת שירותי ביטוח עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. לסוכנות לקוחות ותיקים רבים ומוניטין של יחס אישי ומקצועיות חסרת פשרות.

מספקת שירותי ביטוח עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. לסוכנות לקוחות ותיקים רבים ומוניטין של יחס אישי ומקצועיות חסרת פשרות.

סוכנות הביטוח אסולין ליאור

ביטוח נסיעות לחו"ל - ליאור אסולין

פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין