>"/> >"/>

 

 

פספורט כארד החבר הכי טוב שלכם בחו"ל

 

אם היינו שואלים אתכם מה הדבר שאתם לא זזים בלעדיו מהרגע שאתם מגיעים לחו"ל, מה הייתם בוחרים? המכשיר הנייד שלכם? רשימת המקומות שתכננתם לפקוד? המצלמה שלכם? או אולי הדרכון שלכם? האמת שזוהי באמת בחירה לא קלה.

 

ברגע שאנו מגיעים לחו"ל, לרוב אנחנו בתזוזה בלתי פוסקת ולא תמיד אנחנו נמצאים באזורים בהם כל השירותים נגישים לנו, ועל כן חשוב להתארגן נכון ובצורה אחראית לפני כל יציאה מהמקום בו אנחנו לנים.

 

לפני היציאה בבוקר בוודאי נכניס את מצלמת הוידאו המקצועית לתיק, כמובן שאת הדרכון הנמצא עלינו בכל עת, המכשיר הנייד, כסף מזומן ואולי גם אשראי, בקבוק מים להליכות הארוכות, מעט נשנושים ויוצאים לדרך.

 

בעוד כל אלה ישמשו אותנו במצבים להם אנו ערוכים מראש, מהו הפריט שיסייע לנו במצב אותו לא צפינו, או במקרה חירום? למעשה, אין פריט אחד ויחיד עליו נוכל לסמוך בסיטואציה לא צפויה כמו גניבה של רכוש או מצב בריאותי הדורש ביקור אצל רופא או רכישת תרופות.

 

מה שכן יסייע לנו במצבים כאלה הוא ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד.

 

את הביטוח שלנו אתם לא צריכים להדפיס או לארוז בתיק, מאחר והוא מעודכן אצלכם באפליקציה בנייד. באופן זה תוכלו להמשיך לטייל ללא דאגות וליהנות מביטחון אמיתי.

 

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שלנו שממליצים על ליאור אסולין סוכנות ביטוח PassportCard!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

החיים קצרים מדי, הצטרפו לפספורט קארד וחסכו זמן יקר

 

כולנו מכירים את המאבק הבלתי פוסק עם הבירוקרטיה בתחומים רבים בחיינו, אך מאבק עיקש במיוחד מתנהל בנושא החזרת כספים בכלל, וקבלת כספי ביטוח בפרט.

 

הקלות בה ניתן לעשות ביטוח מכל סוג שהוא, אינה מקבילה לקושי המוכר בו אנו נתקלים בעת הבקשה להחזר הכספים.

 

מצב שכיח זה גורם לנו להטיל ספק בביטוחים השונים ולהחשיב את הכספים שאנו משלמים לביטוח עצמו- כאבודים מראש.

 

פספורטכארד הצטרפה לתחום הביטוח על מנת להעניק ללקוחות הביטוחים אווירה שונה. חשוב לנו להביא עימנו תחושה של אמון וביטחון של הלקוח בכך שברגע האמת הוא יוכל לממש את זכויותיו המלאות ולקבל את מה שהוא ראוי לו ומעבר לכך.

 

כאשר אתם טסים לחו"ל ונתקלים במצב הדורש סיוע מיידי ועזרה כספית באופן מהיר, אתם יכולים להיות בטוחים שאיתנו תקבלו שירות מקצועי וזריז, מבלי לבזבז זמן יקר.

 

הנציגים שלנו זמינים 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע ודואגים להעניק לכם את הרוגע והשלווה שאתם זקוקים להן. עם הביטוח שלנו השקט הנפשי אצלכם בכיס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פספורטכארד טלפון

 

אחד מן הביטוחים של טיסה אל עבר כל מדינה אשר על פני הגלובוס אשר מוכרים ואף אשר מובילים בתוך מדינת ישראל מן ההיבט של היתרונות הינו פספורט קארד.

 

במה הינו עולה על היריבים, מדוע למעשה מומלץ לכם ביותר לבחון לבצע ביטוח של חוץ לארץ מעין הלה, מה הינם היתרונות שלו אל מול ביטוחים של חוץ לארץ ? כל זאת ועוד ייכתב במהלך השורות הבאות שלהלן.

 

באיזה מדינות אקטיבי הביטוח של PassportCard?

 

אין זה קשור לאיזו מדינה ברחבי עולם הנכם טסים, אולי כאשר יש בידכם ביטוח של פספורטכארד אף שם הנכם בטוחים.

 

עבור הביטוח הנ"ל קיימת פריסה גלובלית והן כמעט בכל מדינה אשר הינה מעבר לים באפשרותכם ליהנות מן השירות הספציפי הזה של פספורט כארד.

 

הן במידה כי איתרתם טיסה אל הונגריה או לחלופין אל ארצות הברית, בתוך הודו או שמא אל אפריקה, פספורט כארד פעיל שם וגם מבטח המון נוסעים. הכרטיס הינו בר תוקף בכל מיני מרפאות, בתי מרקחת ואף הרופאים בתוך המדינה אשר מכוסה.

 

יוענק בידכם שירות בקלות, בלי כל בירוקרטיה מיותרת, בלי יותר מדי מסמכים מורכבים וכן ביחד עם סיוע עבור קביעה של תור בכל מדינה זרה.

 

כאשר הנכם רוכשים ביטוח של פספורטכארד, הנכם יותר אינם לבדכם. מה המצב כאשר הנכם עם ביטוח נסיעות של חוץ לארץ של חברה מתחרה? כאשר הנכם נוסעים אל מדינה מעבר לים, הנכם מעוניינים לנפוש ללא כל דאגות, תוך כדי ידיעה שהנכם מוגנים וגם הנכם מכוסים, עבור כל מצב שלא יתרחש.

 

מפאת גורם הנ"ל, הצוות של פספורט כארד מקפיד להיות שם למענכם בכל קושיה או לחלופין בכל ליקוי אשר יחול עליכם.

 

היתרונות של פספורט קארד לעומת ביטוחי נסיעות לחוץ לארץ שונים

 

מוקד רפואי אשר נגיש במשך עשרים וארבע שעות ברציפות במהלך שבעה ימים בשבוע – המבוטחים של פספורטכארד מוענק בידם שירות באמצעות מוקד של רפואה, אשר זמין עבור הדרישות שלהם מדי יום ואף מדי שעה במשך כל היממה.

 

ניצבתם בפני בעיה בריאותית בתוך חוץ לארץ, צריכים סיוע? המוקד הרפואי ניצב עבורכם בתוך שיחת טלפון פשוטה אחת אך ורק.

 

ביטוח אשר הינו חף מתשלום של מזומן מן ההיבט שלכם – כמו שכבר ציינו, הביטוח למעשה מפעיל את הכרטיס המגנטי, אשר נותן בידכם לשלם אתו כפי שהיה כרטיס אשראי עבור כל דבר ועניין.

ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד
פספורטכארד
ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד
לרכישת פספורטכארד

פספורטכארד ביטוח נסיעות לחו"ל​

פספורטכארד המלצות
פספורט קארד ממליצים
פספורט קארד מומלץ

מה המשמעות של ביטוח כבודה למדינה זרה על ידי פספורט כארד?
 

בוודאי יצא לכל אחד מבינכם לעזוב לתקופה קצרה או לתקופה ממושכת את מרחבי מדינת ישראל ולהתוודע למדינות אשר מעבר לים, והדבר כרוך בנשיאה של כבודה עמכם, לשימוש הצרכים האישיים שלכם.

 

אין ספק כי נשאתם עמכם חפצים שיקרים ושמשמעותיים עבורכם, וכי הדבר האחרון שבו הנכם מעוניינים הוא שיקרה משהו בדרך למזוודות שלכם.

 

אבל עולם כמנהגו נוהג ואנו מתכננים דברים שלא תמיד בשליטה שלנו, לרבות מקרים שבהם המזוודות שלכם עלולות להגיע ליעד אחר, או חלילה להילקח על ידי גנבים.

 

קיימים בני אדם אשר בטוחים כי כאשר הם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, אז באופן אוטומטי המשמעות היא שגם הכבודה שלהם מבוטחת, ולזאת נגיד לכם כי הדברים ממש אינם נכונים.

 

למרות מה שנהוג לחשוב, לא כל חברות הביטוח פועלות באותה הדרך ובאותה השיטה, ולכן כדאי שתקבלו פירוט בכתב באיזה מצבים בדיוק תקבלו שיפוי בגין אובדן הרכוש שלכם ומה הסכום.

 

כמו בכל תחום, כל חברת ביטוח גובה סכום שונה על הפרמיה, בשל כך מומלץ לכם כי תערכו מבעוד מועד סקר שוק והשוואת מחירים בין כל חברות הביטוח שמעניקות שירות בתחום זה וכך תשיגו את הדיל הכי משתלם עבורכם.

 

על מנת להימנע מתרחישים נוראים אלו ואחרים, ניתן למצוא כיום המון חברות ביטוח, כולל חברת PassportCard, אשר מאפשרות לכם לרכוש ביטוח כבודה בעת נסיעה למדינה שמעבר לים, אשר הייעוד המרכזי שלו הוא להעניק לכם רוגע, ביטחון ושלווה נפשית כנגד התרחשות של מצבים מעין אלו, ואין כל ספק שכל מי שטס לחו"ל, לא משנה מה הסיבה ולא משנה לכמה זמן ממש חייב להצטייד בביטוח הכרחי זה.
 

במה באים לידי ביטוי הכיסויים להוצאות ברכישת ביטוח כבודה מחברת פספורטכארד?
 

 חברת PassportCard תשפה אתכם, במקרה  של גניבה או של אובדן המזוודה שלכם עד לסכום של אלפיים וחמש מאות דולר.

 

כמו כן, כאשר מדובר על אובדן או גניבה של נעליים, פרטי ביגוד או לבנים, תקבלו שיפוי של עד כשלוש מאות דולר.

 

במידה ותצטרכו לבצע שחזור, בשל גניבה או אובדן של רישיון הנהיגה, הפספורט או כרטיסי הטיסה שלכם, החברה תדאג להעביר לידכם עד כמאה וחמישים דולר.

 

בנוסף לכך, במצבים של אובדן חפצים יקרים, כמו לדוגמה – חפצי קודש, מתכת יקרה, כלי מוסיקלי, יהלומים, דברי חשמל, תכשיטים, שעונים, או אבני כן וכיוצא בזאת – יוחזר לכם כסף עד שווי של כחמש מאות דולר.
 

ביטוח מיוחד של חברת פספורט כארד עבור בעלי עסקים
 

נפוצה היא העובדה כי בעלי עסקים מרבים לפקוד מדינות זרות לרגל עסקיהם, וכמובן שהם נושאים עמם במזוודה רכוש בעל ערך רב עבור העסק שלהם.

 

אין ספק כי החפצים הללו מסייעים בידם להרוויח את לחמם, וכאשר הם נעדרים באופן ישיר נפגעת פרנסתם. לכל אותם אנשי עסקים אלו, אנו אומרים, הקדימו תרופה למכה והתאימו את הביטוח המתאים, אשר חברת פספורט כארד תשמח להעניק לכם.
 

השינויים שחלו בביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד בשל התפרצות נגיף הקורונה
 

התפרצות נגיף הקורונה ברחבי תבל הביאה לכל מיני היערכויות למצב החדש כמעט בכל תחום, והיא לא פסחה על ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר חברת פספורטקארד הקדימה לעדכן מבעוד מועד.

 

השינויים שבוצעו על ידי חברת פספורט כארד בשל תקופת הקורונה הם רבים, כמו למשל:

 

  • אפשר לרכוש את הביטוח נסיעות לחו"ל למשך חודש ועד כחודש בטרם מגיע המועד של הטיסה לחו"ל הביטוח מכסה טיפול רפואי ואשפוז בבתי חולים בשל הקורונה

  • נוצר סיכון רב במחיר של הביטוח נסיעות לחו"ל והוא השתנה כאשר מחליטים עליו לפי המדינה שאליה טסים ולפי הגילאים

  • אפשר כיום לרכוש כיסוי במידה ומבטלים את הטיסה מפני שהתפרצה אצלכם הקורונה, תוך כדי קבלת החזרים עד סכום של כ4000 דולר

  • אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בכל הגילאים, אבל מפאת הסיבה כי בני אדם מבוגרים עשויים להידבק יותר מהצעירים, ההליך של החיתום עבור מי שחצה את גילאי 70+ יותר יסודי

  • אפשרי לרכישה רק באם טסים למדינות ירוקות

  • אם נדבקתם בנגיף הקורונה כאשר אתם שוהים במדינה זרה תקבלו כיסוי עבור החזרת של הוצאות כספיות שנגרמו מהארכת זמן הנסיעה שלכם

 

מה מייחד את ביטוח הנסיעות למדינות שמעבר לים שמציעה חברת פספורט קארד?
 

קצרה היריעה מלהכיל את כל הדברים אשר מייחדים את ביטוח הנסיעות למדינות שמעבר לים, אשר מוצע על ידי חברת פספורטכארד, ולהלן נפרט אותם:

 

  • חברת PassportCard מבטחת בני אדם בכל הגילאים ובכל מצב רפואי, קל כקשה
  • אפשרות להטעין את הכרטיס בשביל לשלם עלויות בגין אשפוזים בבתי חולים או קבלת טיפול רפואי, או הנגשה בכל עת של חדר רופאים
  • עבור מי מבינכם שמעוניין בקבלת חוות דעת רפואית או להתייעץ עם רופא, או במקרה של תביעה, יועבר התשלום מייד, בלי כל הסחבת הביורקרטית, והדבר אינו כרוך בשיבה למדינת ישראל, או ניתן ליצור קשר  עם נציגי החברה בדרכים כגון – אפליקציה של פספורט כארד פוקט, הודעה בוואצאפ, מסנג'ר, פייסבוק וסקייפ, או שירות לקוחות אדיב במשך שבעה ימים, בכל שעה ביום, או ניתן ליצור קשר טלפוני ממדינה זרה ללא כל עלות עם הייעוץ הרפואי ועם מוקד השירות וכיוצא בכך.
passportcard המלצות
ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד

מה זה פספורטכארד?

 

מתכננים בקרוב טיסה לחו"ל? לא משנה אם מדובר בטיסה למטרת עסקים או נופש, חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

ביטוח הנסיעות לחו"ל מבטיח כיסוי, הן רפואי והן על הרכוש, שתורם רבות לשקט הנפשי של המבוטחים והם יכולים לנסוע בראש שקט.

 

המשמעות היא שאם קורה אירוע חריג, המצריך התערבות או השלמה כספית, הביטוח מתערב בזה ישירות.

 

אחד מביטוחי החו"ל המומלצים ביותר בשנים האחרונות הינו הפספורטכארד.

 

הוא פופולרי מאוד בקרב הנוסעים, משום שהוא כולל צוות מיומן ומקצועי, המספק מענה מסור לאורך כל שעות היממה.

 

הכירו את פספורטכארד

 

הפספורטכארד כאמור, מספק כיסוי ביטוחי במידה ונקלעים למצבים שזקוקים לסיוע חיצוני.

מדובר באירועים רפואיים המצריכים טיפול, ואז יוצא תשלום בגין הטיפולים, תרופות ובמידת הצורך אף הטסה רפואית עם סגל מיומן.

 

לחלופין, הסיוע יכול גם להתבטא במצב בו הרכוש האישי אבד או נגנב במחוזות הארץ הזרה.

פספורטכארד הגו חידוש מהפכני בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, כך שהתשלום מתבצע בזמן אמת בלבד באמצעות כרטיס נטען.

 

לטובת הטיפול הוקם צוות מקצועי, אשר עובד מול גורמים שונים בעולם ובמדינת המבוטח בפרט, ומספק פתרונות לאירועים החריגים שקורים.

 

עלויות פספורטכארד לשוהים בחו"ל

 

יש כאלו שאומרים שאם אין אפשרות כלכלית לממן ביטוח נסיעות לחו"ל, אז עדיף כבר לא לנסוע בכלל.

 

זה לא נאמר סתם, טיול בחו"ל דורש מינימום השקעה כספית, ובמידה וקורה אירוע חריג מבלי שישנו ביטוח נסיעות, זה יכול לייקר את הנסיעה משמעותית.

 

ביטוח הנסיעות מבטיח שגם במקרה בו אתם עומדים בפני הפסד כספי, יש לכם כיסוי על זה ואתם תקבלו את העזרה הנדרשת. זה מה שנקרא, לנסוע בראש שקט.

 

כל החברות המבטחות גובות פחות או יותר את אותם הסכומים, ולכן השוואת מחירים אינה רלוונטית במקרה הזה.

 

מה שחשוב לבחון, הוא את הזמינות של הצוות שמטפל בחו"ל ואת טיב הפתרונות שהוא יכול להציע במידה ומשהו קורה.

 

הכיסוי הביטוחי של פספורטכארד

 

במעמד רכישת פוליסת הביטוח, חשוב לוודא שהיא אכן תואמת את המטרות שלכם ומכסה פריטים שהולמים את אופי הנסיעה.

 

הכיסוי הרפואי כולל בדרך כלל רכישת תרופות, הוצאות של פינוי ואשפוז בבתי חולים, הטסות רפואית, טיפולי חירום בשיניים וכו'.

 

כמו כן, הפוליסה כוללת גם כן בקרת נזקי כבודה, בדגש על מזוודה שאבדה בדרך מהארץ ליעד הנבחר וכו'.

 

ישנן גם פוליסות עם כיסויים מורחבים, אשר תואמות אופי של טיול שכרוכים בו סיכונים כמו טיולי אקסטרים וכדומה.

 

  

ביטוח פספורט

 

עומדים בפני טיסה לחו"ל? תרים אחר ביטוח הנסיעות האידיאלי שיענה על כל הצרכים והמטרות שלכם?

הכירו את ביטוח פספורט מאת פספורטכארד.

 

ביטוח פספורט הוא תוצר של שיטת ביטוח מהפכנית וחדשה, בה משלמים בזמן אמת על ידי כרטיס חיוב נטען.

 

הביטוח מכסה אירועי בטיחות רבים שמתרחשים לשוהים בחו"ל, כולל תרופות, תשלום לרופאים ומשיכות כספומט במידה וחל עיכוב בכבודה.

 

את הכרטיס מטעינים בקלות דרך אפליקציה ייעודית, וכן ישנו מוקד שירות שזמין לקהל המבוטחים הרחב לאורך כל שעות היממה.

 

ביטוח פספורטכארד - קבלת מענה בכל הערוצים

 

היתרון המשמעותי שיש בביטוח פספורט, הוא שהמענה למבוטח קורה באמצעי תקשורת רבים- ווטסאפ, טלפון, אפליקציה ייעודית ואפילו בצ'אט בפייסבוק!

 

זה אומר שהשירות נגיש עבור כלל המבוטחים, והם יכולים לפנות למוקד השירות בשלל דרכים.

הפעילות המוקדית זמינה בכל שעה ובכל יום בשבוע.

 

האם ביטוח פספורט מכסה מקרי קיצון?

 

כאמור ביטוח הפספורט מכסה על הרבה מאוד נדבכים רפואיים, החל בתרופות וכלה בחילוץ והצלה.

 

ישנם סעיפים שידרשו מהמבוטח להרחיב את הפוליסה, הכול בהתאם לאופי הטיול ולמטרותיו, כך שיכסו על אותן מטרות "קיצון". איך פועלים במקרים קיצוניים?

 

פינוי אווירי

 

הפינוי האווירי מתבצע במצבי חירום בהם יש צורך בהול בהטסה חזרה ארצה.

 

שולחים מטוס רפואי, מלווה בצוות מקצועי וציוד הולם, ומטיסים את המבוטח חזרה לארץ ובהתאם לנסיבות האירוע.

 

חילוץ והצלה

 

במקרה של אובדן או היקלעות לאזור לא נגיש המצריכה חילוץ, ביטוח פספורט מספק צוות שאחראי על איתור והצלת המבוטח.

 

העבודה מתקיימת בשיתוף פעולה מול מומחים חיצוניים שעוסקים בתחום, אשר נשלחים ליעד ומסייעים בפעולות החילוץ.

 

מתי יש להרחיב ביטוח פספורט?

 

הביטוחים הסטנדרטיים לא מכסים כל נסיעה.

 

במקרים בהם נוסעים לטובת ספורט אתגרי, חופשות סקי או טיולי תרמילאים, נוהגים להרחיב את הביטוח כדי לקבל את הסיוע שהורחב לעיל.

 

אם אתם יודעים שחלק מהטיול שלכם הוא פעילויות אקסטרים שכרוכה בהן מידה של סכנה, ההרחבה תסב לכם שקט נפשי ותוכלו לטוס בראש שקט.

 

ואם נאמר יותר בהרחבה, הפעילויות שמצריכות הרחבת ביטוח פספורט חו"ל הינן פעילויות ספורט יבשתיות למיניהן, פעילויות ספורט ימיות ופעילויות ספורט בגובה.

 

ביטוח פספורט - טיפול מהיר בתביעה ללא השתתפות עצמית

 

ביטוח פספורטכארד מאפשר כאמור תשלום מידי באמצעות הכרטיס הנטען שניתן מטעם החברה.

 

בחברות הביטוח השונות אופן הפעולה הוא לא באמצעות כרטיס נטען, כך שצריך לוודא מולן שיש אפשרות לקבלת החזר כספי במקביל לתשלום לרופא.

 

פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין