פספורטכארד החבר הכי טוב שלכם בחו"ל

 

אם היינו שואלים אתכם מה הדבר שאתם לא זזים בלעדיו מהרגע שאתם מגיעים לחו"ל, מה הייתם בוחרים? המכשיר הנייד שלכם? רשימת המקומות שתכננתם לפקוד? המצלמה שלכם? או אולי הדרכון שלכם? האמת שזוהי באמת בחירה לא קלה. ברגע שאנו מגיעים לחו"ל, לרוב אנחנו בתזוזה בלתי פוסקת ולא תמיד אנחנו נמצאים באזורים בהם כל השירותים נגישים לנו, ועל כן חשוב להתארגן נכון ובצורה אחראית לפני כל יציאה מהמקום בו אנחנו לנים. לפני היציאה בבוקר בוודאי נכניס את מצלמת הוידאו המקצועית לתיק, כמובן שאת הדרכון הנמצא עלינו בכל עת, המכשיר הנייד, כסף מזומן ואולי גם אשראי, בקבוק מים להליכות הארוכות, מעט נשנושים ויוצאים לדרך. בעוד כל אלה ישמשו אותנו במצבים להם אנו ערוכים מראש, מהו הפריט שיסייע לנו במצב אותו לא צפינו, או במקרה חירום? למעשה, אין פריט אחד ויחיד עליו נוכל לסמוך בסיטואציה לא צפויה כמו גניבה של רכוש או מצב בריאותי הדורש ביקור אצל רופא או רכישת תרופות. מה שכן יסייע לנו במצבים כאלה הוא ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד. את הביטוח שלנו אתם לא צריכים להדפיס או לארוז בתיק, מאחר והוא מעודכן אצלכם באפליקציה בנייד. באופן זה תוכלו להמשיך לטייל ללא דאגות וליהנות מביטחון אמיתי.

 

החיים קצרים מדי, הצטרפו לפספורט כארד וחסכו זמן יקר

 

כולנו מכירים את המאבק הבלתי פוסק עם הבירוקרטיה בתחומים רבים בחיינו, אך מאבק עיקש במיוחד מתנהל בנושא החזרת כספים בכלל, וקבלת כספי ביטוח בפרט. הקלות בה ניתן לעשות ביטוח מכל סוג שהוא, אינה מקבילה לקושי המוכר בו אנו נתקלים בעת הבקשה להחזר הכספים. מצב שכיח זה גורם לנו להטיל ספק בביטוחים השונים ולהחשיב את הכספים שאנו משלמים לביטוח עצמו- כאבודים מראש. פספורטכארד הצטרפה לתחום הביטוח על מנת להעניק ללקוחות הביטוחים אווירה שונה. חשוב לנו להביא עימנו תחושה של אמון וביטחון של הלקוח בכך שברגע האמת הוא יוכל לממש את זכויותיו המלאות ולקבל את מה שהוא ראוי לו ומעבר לכך. כאשר אתם טסים לחו"ל ונתקלים במצב הדורש סיוע מיידי ועזרה כספית באופן מהיר, אתם יכולים להיות בטוחים שאיתנו תקבלו שירות מקצועי וזריז, מבלי לבזבז זמן יקר. הנציגים שלנו זמינים 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע ודואגים להעניק לכם את הרוגע והשלווה שאתם זקוקים להן. עם הביטוח שלנו השקט הנפשי אצלכם בכיס.

 

פספורטכארד טלפון

 

אחד מן הביטוחים של טיסה אל עבר כל מדינה אשר על פני הגלובוס אשר מוכרים ואף אשר מובילים בתוך מדינת ישראל מן ההיבט של היתרונות הינו פספורטכארד. במה הינו עולה על היריבים, מדוע למעשה מומלץ לכם ביותר לבחון לבצע ביטוח של חוץ לארץ מעין הלה, מה הינם היתרונות שלו אל מול ביטוחים של חוץ לארץ ? כל זאת ועוד ייכתב במהלך השורות הבאות שלהלן.

 

באיזה מדינות אקטיבי הביטוח של פספורטכארד?

 

אין זה קשור לאיזו מדינה ברחבי עולם הנכם טסים, אולי כאשר יש בידכם ביטוח של פספורטכארד אף שם הנכם בטוחים. עבור הביטוח הנ"ל קיימת פריסה גלובלית והן כמעט בכל מדינה אשר הינה מעבר לים באפשרותכם ליהנות מן השירות הספציפי הזה של פספורט כארד. הן במידה כי איתרתם טיסה אל הונגריה או לחלופין אל ארצות הברית, בתוך הודו או שמא אל אפריקה, פספורט כארד פעיל שם וגם מבטח המון נוסעים. הכרטיס הינו בר תוקף בכל מיני מרפאות, בתי מרקחת ואף הרופאים בתוך המדינה אשר מכוסה. יוענק בידכם שירות בקלות, בלי כל בירוקרטיה מיותרת, בלי יותר מדי מסמכים מורכבים וכן ביחד עם סיוע עבור קביעה של תור בכל מדינה זרה.

כאשר הנכם רוכשים ביטוח של פספורטכארד, הנכם יותר אינם לבדכם. מה המצב כאשר הנכם עם ביטוח נסיעות של חוץ לארץ של חברה מתחרה? כאשר הנכם נוסעים אל מדינה מעבר לים, הנכם מעוניינים לנפוש ללא כל דאגות, תוך כדי ידיעה שהנכם מוגנים וגם הנכם מכוסים, עבור כל מצב שלא יתרחש. מפאת גורם הנ"ל, הצוות של פספורט כארד מקפיד להיות שם למענכם בכל קושיה או לחלופין בכל ליקוי אשר יחול עליכם.

 

היתרונות של פספורטכארד לעומת ביטוחי נסיעות לחוץ לארץ שונים

 

מוקד רפואי אשר נגיש במשך עשרים וארבע שעות ברציפות במהלך שבעה ימים בשבוע – המבוטחים של פספורטכארד מוענק בידם שירות באמצעות מוקד של רפואה, אשר זמין עבור הדרישות שלהם מדי יום ואף מדי שעה במשך כל היממה. ניצבתם בפני בעיה בריאותית בתוך חוץ לארץ, צריכים סיוע? המוקד הרפואי ניצב עבורכם בתוך שיחת טלפון פשוטה אחת אך ורק.

 

ביטוח אשר הינו חף מתשלום של מזומן מן ההיבט שלכם – כמו שכבר ציינו, הביטוח למעשה מפעיל את הכרטיס המגנטי, אשר נותן בידכם לשלם אתו כפי שהיה כרטיס אשראי עבור כל דבר ועניין.

פספורטכארד

מה המשמעות של ביטוח כבודה למדינה זרה על ידי פספורטכארד?
 

בוודאי יצא לכל אחד מבינכם לעזוב לתקופה קצרה או לתקופה ממושכת את מרחבי מדינת ישראל ולהתוודע למדינות אשר מעבר לים, והדבר כרוך בנשיאה של כבודה עמכם, לשימוש הצרכים האישיים שלכם. אין ספק כי נשאתם עמכם חפצים שיקרים ושמשמעותיים עבורכם, וכי הדבר האחרון שבו הנכם מעוניינים הוא שיקרה משהו בדרך למזוודות שלכם. אבל עולם כמנהגו נוהג ואנו מתכננים דברים שלא תמיד בשליטה שלנו, לרבות מקרים שבהם המזוודות שלכם עלולות להגיע ליעד אחר, או חלילה להילקח על ידי גנבים. קיימים בני אדם אשר בטוחים כי כאשר הם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, אז באופן אוטומטי המשמעות היא שגם הכבודה שלהם מבוטחת, ולזאת נגיד לכם כי הדברים ממש אינם נכונים. למרות מה שנהוג לחשוב, לא כל חברות הביטוח פועלות באותה הדרך ובאותה השיטה, ולכן כדאי שתקבלו פירוט בכתב באיזה מצבים בדיוק תקבלו שיפוי בגין אובדן הרכוש שלכם ומה הסכום. כמו בכל תחום, כל חברת ביטוח גובה סכום שונה על הפרמיה, בשל כך מומלץ לכם כי תערכו מבעוד מועד סקר שוק והשוואת מחירים בין כל חברות הביטוח שמעניקות שירות בתחום זה וכך תשיגו את הדיל הכי משתלם עבורכם. על מנת להימנע מתרחישים נוראים אלו ואחרים, ניתן למצוא כיום המון חברות ביטוח, כולל חברת פספורטכארד, אשר מאפשרות לכם לרכוש ביטוח כבודה בעת נסיעה למדינה שמעבר לים, אשר הייעוד המרכזי שלו הוא להעניק לכם רוגע, ביטחון ושלווה נפשית כנגד התרחשות של מצבים מעין אלו, ואין כל ספק שכל מי שטס לחו"ל, לא משנה מה הסיבה ולא משנה לכמה זמן ממש חייב להצטייד בביטוח הכרחי זה.
 

במה באים לידי ביטוי הכיסויים להוצאות ברכישת ביטוח כבודה מחברת פספורטכארד?
 

 חברת פספורטכארד תשפה אתכם, במקרה  של גניבה או של אובדן המזוודה שלכם עד לסכום של אלפיים וחמש מאות דולר. כמו כן, כאשר מדובר על אובדן או גניבה של נעליים, פרטי ביגוד או לבנים, תקבלו שיפוי של עד כשלוש מאות דולר. במידה ותצטרכו לבצע שחזור, בשל גניבה או אובדן של רישיון הנהיגה, הפספורט או כרטיסי הטיסה שלכם, החברה תדאג להעביר לידכם עד כמאה וחמישים דולר. בנוסף לכך, במצבים של אובדן חפצים יקרים, כמו לדוגמה – חפצי קודש, מתכת יקרה, כלי מוסיקלי, יהלומים, דברי חשמל, תכשיטים, שעונים, או אבני כן וכיוצא בזאת – יוחזר לכם כסף עד שווי של כחמש מאות דולר.
 

ביטוח מיוחד של חברת פספורט כארד עבור בעלי עסקים
 

נפוצה היא העובדה כי בעלי עסקים מרבים לפקוד מדינות זרות לרגל עסקיהם, וכמובן שהם נושאים עמם במזוודה רכוש בעל ערך רב עבור העסק שלהם. אין ספק כי החפצים הללו מסייעים בידם להרוויח את לחמם, וכאשר הם נעדרים באופן ישיר נפגעת פרנסתם. לכל אותם אנשי עסקים אלו, אנו אומרים, הקדימו תרופה למכה והתאימו את הביטוח המתאים, אשר חברת פספורט כארד תשמח להעניק לכם.
 

השינויים שחלו בביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד בשל התפרצות נגיף הקורונה
 

התפרצות נגיף הקורונה ברחבי תבל הביאה לכל מיני היערכויות למצב החדש כמעט בכל תחום, והיא לא פסחה על ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר חברת פספורטכארד הקדימה לעדכן מבעוד מועד. השינויים שבוצעו על ידי חברת פספורט כארד בשל תקופת הקורונה הם רבים, כמו למשל – אפשר לרכוש את הביטוח נסיעות לחו"ל למשך חודש ועד כחודש בטרם מגיע המועד של הטיסה לחו"ל, או הביטוח מכסה טיפול רפואי ואשפוז בבתי חולים בשל הקורונה, או נוצר סיכון רב במחיר של הביטוח נסיעות לחו"ל והוא השתנה כאשר מחליטים עליו לפי המדינה שאליה טסים ולפי הגילאים, או אפשר כיום לרכוש כיסוי במידה ומבטלים את הטיסה מפני שהתפרצה אצלכם הקורונה, תוך כדי קבלת החזרים עד סכום של כארבעת אלפים דולר, או אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בכל הגילאים, אבל מפאת הסיבה כי בני אדם מבוגרים עשויים להידבק יותר מהצעירים, ההליך של החיתום עבור מי שחצה את גילאי השבעים יותר יסודי ואפשרי לרכישה רק באם טסים למדינות ירוקות, או באם נדבקתם בנגיף הקורונה כאשר אתם שוהים במדינה זרה תקבלו כיסוי עבור החזרת של הוצאות כספיות שנגרמו מהארכת זמן הנסיעה שלכם, וכיוצא בזאת.
 

מה מייחד את ביטוח הנסיעות למדינות שמעבר לים שמציעה חברת פספורטכארד?
 

קצרה היריעה מלהכיל את כל הדברים אשר מייחדים את ביטוח הנסיעות למדינות שמעבר לים, אשר מוצע על ידי חברת פספורטכארד, ולהלן נפרט אותם – חברת פספורט כארד מבטחת בני אדם בכל הגילאים ובכל מצב רפואי, קל כקשה, או אפשרות להטעין את הכרטיס בשביל לשלם  עלויות בגין אשפוזים בבתי חולים או קבלת טיפול רפואי, או הנגשה בכל עת של חדר רופאים, עבור מי מבינכם שמעוניין בקבלת חוות דעת רפואית או להתייעץ עם רופא, או במקרה של תביעה, יועבר התשלום מיד, בלי כל הסחבת הביורקרטית, והדבר אינו כרוך בשיבה למדינת ישראל, או ניתן ליצור קשר  עם נציגי החברה בדרכים כגון – אפליקציה של פספורט כארד פוקט, הודעה בוואצאפ, מסנג'ר, פייסבוק וסקייפ, או שירות לקוחות אדיב במשך שבעה ימים, בכל שעה ביום, או ניתן ליצור קשר טלפוני ממדינה זרה ללא כל עלות עם הייעוץ הרפואי ועם מוקד השירות וכיוצא בכך.

ביטוח חו
לרכישת פספורטכארד
סוכנות ביטוח ליאור אסולין