לפני כל טיול- לא שוכחים לארוז ביטוח חו"ל

 

בין אם תכננתם לצאת לטרק וטיפוסי הרים בצ'ילה, הפלגה גיאוגרפית בגרינלד, ליהנות מחופשת סקי בחורף של שווייץ או אפילו אם בניתם על שייט בין מדינות הים הבלטי- תזכרו להוסיף לראש הרשימה שלכם ביטוח חו"ל. לא משנה מהו סוג החופשה, והאם היא אקטיבית וכוללת ספורט אקסטרים או רגועה ועיקרה מנוחה ובטן-גב, לא נוכל להרשות לעצמנו לקחת סיכון ולהימנע מלבטח את עצמנו.

 

אנו נוטים להניח ולחשוב שרק חופשות פעילות הכוללות ספורט אתגרי הן מסוכנות וכדאי לדאוג לביטוח בעבורן, אך האמת היא שמקרי חירום ומצבים בהם אנו זקוקים לתמיכה ועזרה קורים בזמנים בהם לכאורה היינו באזור בטוח עבורנו.

 

הסטטיסטיקה לא משקרת, ולפיה אחוז גבוה מהתאונות קורה בין כותלי הבית שלנו. בהתחשב בכך ועל אחת כמה וכמה יש להיות מוכנים ואחראים יותר מבדרך כלל, כאשר אנו יוצאים למקור זר ורחוק מכל מה שאנחנו מכירים.

 

אם חשקתם במנוחה אמיתית וצבירת כוחות, דאגו לעצמכם לביטוח שירגיע אתכם באמת ויאפשר לכם לשמור על השקט הנפשי שלכם לאורך כל הטיול, ואם אתם כבר יכולים להרגיש את האדרנלין מפעילויות האקסטרים שפנטזתם עליהן- תנו לנו לעזור ולשמור עליכם כשאתם נהנים. פספורטכארד - שומרים עליכם בכל מצב.

 

סוף לבירוקרטיה עם ביטוח חו"ל של פספורטכארד

 

תארו לעצמכם עולם בו המזוודה שלכם מסרבת להופיע על מסוע הכבודה, אך במקום לבזבז זמן יקר בין תחנות בשדה התעופה ולעבור מנציג לנציג בטלפון עם החברות השונות בניסיון להבין לאן היא כן הגיעה ואיך תוכלו לקבל פיצוי כספי על טעות שאיננה שלכם כלל, מה שבוודאי כבר הרס את אווירת היום הראשון שלכם בחופשה,אתם פשוט מקישים כמה פעמים באחת מהאפליקציות במכשיר הנייד שלכם, ומקבלים באותו הרגע סיוע כספי (ובואו נודה על האמת, גם סיוע רגשי למצב המלחיץ).

 

מצליחים לדמיין עולם כזה בו דברים פשוט מסתדרים באותו הרגע ובעיות נפתרות באופן מסודר לאחר כמה דקות בהן האיפוק נשמר יחד עם הסבלנות? אז אנחנו בפספורטכארד כאן כדי להביא אליכם את העולם הורוד הזה עם ביטוח חו"ל שנועד בדיוק עבורכם.

 

במקרה של אובדן רכוש או מצב חירום רפואי, תקבלו סיוע מיידי באמצעות האפליקציה הטעונה מראש, תחסכו לעצמכם זמן יקר ובירוקרטיה מיותרת, ותוכלו להמשיך בטיול ללא תקלות ובידיעה מלאה ומרגיעה שאתם מכוסים ומוגנים בפני הפתעות לא נעימות. פספורטכארד יוצרים עולם קצת יותר רגוע.

ביטוח חו"ל​

ביטוח חו
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין