ביטוח טיסות שמאפשר לכם לשלוט בהוצאות גם במצבי חירום

עם ביטוח טיסה כמו שלנו- תוכלו להמשיך להיות רגועים גם בחו"ל

כשאנו נמצאים בחו"ל, רבים מאיתנו נוטים לגלות חשש לפני ביצוע פעולות שביומיום תהיינה שגרתיות לחלוטין עבורנו.

החשש הזה לצערנו הוא מוצדק, שכן אנו מודעים לכך שכאשר אנחנו בחו"ל- כל מצב חירום או צורך במוסד רפואי או ממשלתי- הוא עניין של ממש.

במקום לדאוג שמא תיקלעו להוצאות כספיות שהן מעבר ליכולתכם בשל בעיה רפואית- וודאו שיש לכם ביטוח טיסה של פספורטכארד המחזיר לכם את ההוצאות באופן מיידי וללא צורך בהחזרים בדיעבד.

הלקוחות של פספורטכארד רגועים- הם יודעים שדואגים להם, הצטרפו אליהם.

סוכנות ביטוח ליאור אסולין

ביטוח טיסה

בשנים האחרונות אנו שומעים השוואות רבות בין מערכת הבריאות בישראל לבין מדינות מתקדמות אחרות בעולם.

מגיל קטן אנו יודעים שאם אנחנו לא חשים בטוב- הולכים לרופא. כולנו מכירים את הנוהל- קובעים תור והולכים להיבדק. כל שדרוש הוא כרטיס מגנטי. זה הכל, כל כך פשוט.

כישראלים שגדלו לתוך מערכת בריאות מאורגנת המגנה על אזרחי המדינה, אנו יודעים שבמצבים בהם אנשים לא מרגישים טוב, או במקרים אחרים אף חולים במחלות קשות- הם מופיעים בבית החולים, עורכים להם בדיקות ומטפלים בהם בהתאם למה שצריך.

ברור לנו כי אף אזרח לא יישאר ללא טיפול הולם בשל עניין כספי, שהרי כל חיינו אנחנו מתנהלים לצד מערכת הבריאות שלא מאכזבת אותנו. 

ייתכן וכל הטוב הזה גורם לנו למעט אדישות, אך האדישות הזו איננה באה לידי ביטוי כאשר אנחנו בביתנו או בעיר אחרת בישראל, אלא כאשר אנחנו בחופשה בחו"ל. 

התרגלנו כולנו שכשאנו סובלים מבעיה רפואית, אנו מגישים טפסים או תוצאות של בדיקות ומקבלים מיד טיפול. אך מה קורה כאשר זה קורה לנו במדינה זרה? האם גם אז יטפלו בנו קודם וישאלו שאלות אחר כך?

כפי שרבים יודעים, בכל מדינה התנהלות אחרת, וגם מערכות הבריאות בין המדינות שונות הן. אל לנו להיות אדישים ולהניח שאותו הטיפול לו הורגלנו בארץ- הוא זה שנקבל גם בחו"ל. על כן כולנו מוכרחים לסמן וי על ביטוח טיסה לפני כל יציאה מהארץ.

כאשר אנו דואגים לפוליסה הדואגת לכסות אותנו לכל מצב חירום או בעיה רפואית- נוכל להיות רגועים כי גם במצבים פחות טובים, יהיה מי שידאג לנו ולמשפחה שלנו. 

לפני שאתם אורזים מזוודה- צרו עימנו קשר ונתאים לכם את הפוליסה הכי מתאימה עבורכם.

ביטוח טיסה