ביטוח טיסה

אומנם לא קיים עוררין על כך כי חופשה משפחתית מהווה עניין של הנאה, אבל משמעותי להגיד, כי אין בנמצא כל מפלט או טיול אשר הינם חפים מסיכונים או מתאונות. כאשר הנכם מתעתדים לצאת לטיול, אף אם מדובר אודות טיול משפחתי, לבד או אף אם מדובר בטיול עם חברים טובים, על מנת לרוות נחת מנופים קסומים, לאכול כל מיני מאכלים אקזוטיים, לחוות כל מיני מסורות למיניהן וכיוצא בזאת. חרף כל הנאמר, הנכם עשויים להיתקל בתרחישים לא נעימים, כמו למשל - בתאונה לא צפויה, במצב חירום או במשבר, כל הטיול שלכם במצבים הללו יתגלה כבזבוז. בשל כך, אל לכם לתת לחופשה שלכם להפוך לפגיעה במצב הרוח לכם, רכשו מבעוד מועד ביטוח טיסה בטרם שהנכם יוצאים לטיול שלכם.

 

מה הינם היתרונות של ביטוח טיסה?

 

על פניו, כאשר הנכם רוכשים ביטוח טיסה, כשהנכם נוסעים למדינה זרה, גם במידה והגורל מתעתע בכם, תוכלו לשמור על שלווה, בשל כך שהנכם יכולים להסיר דאגה מהלב שלכם בנוגע לכסף עבור הוצאות רפואיות. בשל כך, כאשר הנכם מתכננים לנסוע למדינה אשר על כל פני הגלובוס, משמעותי שתבדקו היטב את תחום הבטיחות האלמנטרי של חופשתכם אשר הנכם מבטחים את עצמכם כהלכה. חלופות ההגנה הפשוטות ביותר של ביטוח טיסה כוללות כיסוי ביטוחי בריאות, יחד עם הובלה מהירה ואפקטיבית חזרה למדינת ישראל. רוב רובן של פוליסות הביטוח כוללות כיסוי מגן מפני ביטול נסיעה, היעדר של כבודה והן כל מיני מפגעים פוטנציאליים שונים. במידה והנכם נושאים בעלות מרובה בעבור הפלגה אקסקלוסיבית שעשויה להיות בעלי פגמים במידה ותחלו או שתעברו תאונת דרכים, כי אז כיסוי נסיעות בתחום הבריאות נחשב להוצאה מושכלת. 

 

היבטים שמומלץ להביא בחשבון עבור רכישת ביטוח טיסה 

 

  1. כל תרופת מרשם ספציפית שהנכם זקוקים לה מכוסה על ידי ביטוח טיסה.
  2. כל הפעולות האקסטרימיות שהנכם עוסקים בהן יהיו מכוסות.
  3. הבריאות הגופנית שלכם מוגנת.

 

 מה הינן מגרעות הכיסוי בביטוח טיסה?

 

ישנם אלמנטים אשר לא נכללים כחלק מפוליסת ביטוח הנסיעות, אשר עשויים להסב לכם לתחושה של דאגה בכל מיני תרחישים. קיימים כל מיני ספקי ביטוח, אשר מציעים לכם מוצרי ביטוח נסיעות. סוכנות טיולים לרוב תספק לכם פוליסת ביטוח נסיעות, אבל מרבית בני האדם חושבים כי כדאי לברר עלויות מבעוד מועד, על מנת לקבל את המחיר הכי טוב כמו אף הכיסוי הביטוחי הכי חיובי. על פניו, הסכמים מעין אלה יכולים להיות ארוכים וקשים להבנה, ברם משמעותי להבין מפאת מה הנכם מוגנים, כמו גם מדברים שלא כלולים בפוליסת הביטוח. 

ביטוחי טי​סה

פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין