ביטוח נסיעות חדשני מבית פספורטכארד

 

שימו את כל מה שאתם מכירים על ביטוחי נסיעות בצד, הגיע הזמן להתחדש ולקבל את פני הקדמה! לא עוד ביטוחים מודפסים ומקומטים תחובים עמוק בתיק שארזתם לקראת הנסיעה, לא עוד אישורים ומיילים שברגע האמת, כשיש צורך לשלוף אותם בזריזות צריך להעביר דקות ארוכות וקריטיות בגלילה של תיבת המייל שלכם. מהיום מתקדמים לפספורטכארד ביטוח לפני כל יציאה מהארץ.

 

איתנו תיהנו מאפליקציה ידידותית למשתמש, שזמינה עבורכם בכל רגע ומופיעה ממש על גבי המסך הראשי של הטלפון הנייד. במרחק נגיעה תגיעו למידע הדרוש עבורכם- פרטים אישיים, פרטי הפוליסה, פרטי תשלום, דרכים ליצירת קשר עם הסוכן וכן מגוון פלטפורמות לעשות זאת.

 

במידה ואין באפשרותכם ליצור עימנו קשר טלפוני- תוכלו לתקשר איתנו דרך הווטסאפ או הפייסבוק, ותקבלו שירות מיידי, אדיב והכי חשוב זריז. כשאנחנו זקוקים לעזרה בזמן שאנחנו בחו"ל, כל דקה היא יקרה- בין אם מבחינה בריאותית ובין אם מבחינה כלכלית.

 

אנחנו מעניקים חשיבות מלאה וגבוהה לכך שבעת חירום אין זמן לבזבז, ועל כן חרטנו על דגלנו את עיקרון המענה המהיר לכל פנייה. כשאתם בוחרים בפספורטכארד, אתם נהנים ממשפחה גם בחו"ל החולקת את האינטרסים שלכם ושומרת עליכם בכל אמצעי.

 

מבטחים את הנסיעה הבאה שלכם

 

סגרתם סוף שבוע מפנק ביוון? קניתם כרטיס טיסה לחופשה של שבוע באיטליה? אתם בוודאי מצפים לה בקוצר רוח. אז מה בעצם תארגנו לקראת חופשה של שבוע או רק סוף שבוע? כמה בגדים חמים, אולי בגד-ים וכלי רחצה ואת השאר כבר תקנו שם כדי לא להכביד על המזוודה.

 

אנחנו נוטים לקחת קצת יותר בקלילות חופשות של שבוע או פחות מכך, לראות אותן כגיחה קצרה לרענון ומנוחה ובהתאם גם עושים פחות הכנות וארגונים לקראתה. באופן כללי באמת אין סיבה לארוז הרבה או לבצע הכנות ארוכות טווח כשמדובר בחופשה קצרה, אך כשזה מגיע ליציאה לחו"ל לא מדלגים על ביטוח נסיעות.

 

גם לחופשה של סוף שבוע דואגים לבטח את עצמנו לכל מצב, בהתאם ליעד ולאזורים אליהם אנחנו מתכננים להגיע.

 

מתוך הבנה שאפילו בשעות ספורות אנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה לא נעימה שלא צפינו מראש, נוודא לסמן וי על פוליסת ביטוח מתאימה לצרכים שלנו עם הצוות המקצועי של פספורטכארד. אצלנו מתחייבים לשמור על בריאותכם ובטיחותכם לכל אורך הטיול ולאפשר לכם ראש שקט ורגוע.

 

עליכם לבדוק לעומק מה מכסה ביטוח נסיעות שרכשתם?
 

קודם כל, עליכם להיות מודעים לעובדה כי חרף זאת שבקריאה התחלתית ורופפת אתם משוכנעים שרכשתם ביטוח נסיעות מעולה, קיים מצב שבו האמת תטפח לכם על הפנים ותתבדו.

 

ביטוח עבור נסיעות נוטה להיכתב בצורה מקצועית וגבוהה למדי, שכאשר מנסים להבין אותו לעומק, נתקלים בהמון מחסומים, אבל משמעותי שתוודאו מבעוד מועד מה אין ומה אכן הביטוח נסיעות שלכם מכסה, שלא תופתעו ברגע האמת.

 

הכיסוי של הביטוח הזה אופציונלי במידה והנכם רוצים או צריכים לבטל את הטיסה והטיול שלכם, אבל קיימות כיום חברות ביטוח שמותירות לכם לבטל אותם רק עד תאריך מסוים. בוודאי תתאכזבו לגלות, כי  קיים מנעד רב של מצבים שביטוח הנסיעות אינו יכסה אתכם, כמו למשל – באם מטרת הנסיעה שלכם הינה כרוכה בפעילות של אקסטרים או במקומות שמועדים לפורענות, קיימות חברות ביטוח שאפילו לא יטרחו ליידע אתכם כי במידה ותיפלו ותיפצעו ממקום גבוה, לא תקבלו כל תשלום מהן עבור ההוצאות הכספיות ששילמתם מהכיס שלכם, והדבר נובע מכך כי הן אינן נוטות לסווג פעילויות אלו כסוג של ספורט אתגרי.
 

האם ביטוח נסיעות יכול לספק לכם רוגע נפשי?
 

במידה ואתם טיפוסים פסימיים למדי, אשר חוששים מכל מיני היבטים שקשורים לנסיעה שלכם, רכישת ביטוח נסיעות תהווה השקעה מצוינת עבורכם, מכל היבט אפשרי.

 

מרבית בני האדם, אשר טסים לחו"ל, בעלי נטייה לרכוש את ביטוח הנסיעות על מנת לספק עבורם רוגע נפשי, במלוא מובן המלה. כמו כן, הייחוד שלו מתבטא בדמות של ביטוח רפואי, אשר במצב של מחלה או תאונה לא תחויבו לשאת בהוצאות כספיות מהכיס שלכם, וחברות הביטוח יהיו אמונות על כך שתקבלו לאלתר ובאופן הכי מיטבי את הטיפול הרפואי שהנכם צריכים.

 

בנוסף לכך, כאשר טסים למדינה זרה רוב בני האדם שרויים במתח, גם לו לא נדרש לממן מצבים של חירום, כאשר דואגים לכיסוי בפוליסה אתם מבטיחים לעצמכם חוסן כלכלי לכל בעיה שתצוץ, וגם  הוא נועד להגן עליכם במידה וייבצר מכם לטוס, וכיוצא בכך.
 

המשמעות של הביטוח נסיעות בעת דחייה
 

באם אתם נוטים בדרך כלל להחליט על טיסה לארץ זרה בדקה התשעים, כי אז רכישת הביטוח נסיעות בעת דחייה לא נועדה לכם. אבל במידה ואתם נוהגים כמו מרבית הישראלים, ודואגים לסגור את כל הפינות של הנסיעה שלכם כמה חודשים לפני, בוודאי אתם אחוזי אימה באם משהו בתכנית שלכם השתבש ואתם נאלצים לבטל לאלתר את השכרת הרכב, הטיסה, או בית המלון וכיוצא בזאת.

 

תהיה הסיבה אשר תהיה – היריון שהפך לשמירת היריון, מצב קשה בריאותית של מישהו שקרוב אליכם, התקבלתם להפתעתכם למקום עבודה שרציתם, וכיוצא בזה, אין לכם מה לדאוג, בשל כך כי חברות הביטוח מגבות אתכם במצבים כאלו, הווה אומר – אין תחויבו בכל הוצאה כספית שקשורה לביטולים שלכם, ואין משמעות יותר רבה מזאת. 

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות לחול
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין