ביטוח נסיעות לחול עושים עם פספורטכארד, שומרים עליכם גם מרחוק

ביטוח לנוסעים לחו"ל שידאג לכם בכל מצב

תכננתם סוף שבוע זוגי ורגוע בחו"ל? קופצים לנסיעת עסקים קצרצרה וכבר חוזרים? לא מוותרים על הפרטים החשובים ושמים את הבריאות והביטחון לפני הכל.

עם ביטוח נסיעות לחול לא לוקחים סיכונים! 

גם כשיוצאים לגיחה קצרה אל מעבר לים- דואגים לפוליסה שתכסה אתכם בדיוק למה שאתם צריכים ולא יותר.

בכדי שתוכלו להיות שקטים גם כשאתם רחוקים מהבית- צרו עימנו קשר ונתאים עבורכם את הביטוח הכי נכון לכם.

סוכנות ביטוח ליאור אסולין

ביטוח נסיעות לחול

אם יש נושא אחד שכולנו נסכים עליו הוא שהבריאות והביטחון שלנו הם מעל לכל. במהלך כל השנה אנו דואגים לשמור על עצמנו- בתזונה, בפעילות גופנית, בנהיגה בכבישים, באינטראקציות עם אנשים זרים, בהתנהלות בתוך כותלי הבית ומחוצה לו.

אנו מודעים לכך שהחיים צרופים אתגרים ואף ירידות לעתים, ומקפידים להיות מוכנים מראש למקרים של מצבי חירום ושעות משבר. בין אם אלה הם חסכונות ליום גשום, ביטוחים רפואיים או ביטוחי תאונות למיניהן. 

כאשר אנו נמצאים בהתנהלות היומיומית שלנו, קל לנו הרבה יותר לתפעל מצבי חירום, גם את הקשים שבהם, שכן אנו יכולים להיעזר בבני משפחה, חברים ואף זרים שיואילו להיחלץ לעזרתנו. מנגד- אם קורית תאונה או נוצר מצב חירום בזמן שהותנו בחו"ל כל פעולה קטנה או רצון להתנהל בעת משבר, מצריכים שיחות טלפון רבות, גישה לקליטה, מחשב וחיבור לאינטרנט- מה שהופך את התפקוד שלנו למאתגר הרבה יותר.

באופן טבעי, לפני נסיעה לחו"ל, לא נארוז את כל הטפסים שברשותנו המכילים את פרטינו האישיים, הרקע הרפואי ומצב חשבון הבנק הנוכחי, ולכן מוטב לדאוג לגוף חיצוני שיחזיק ברשותו את כל מה שדרוש במקרה הצורך, באופן שיהיה נגיש וזמין במהירות ובקלות.

בניגוד לפוליסות בחברות ביטוח אחרות, שהגישה אליהן פעמים רבות היא מסורבלת ומצריכה זמן יקר- ביטוח נסיעות לחול עם פספורטכארד מציע לכם את כל המידע, גם הרפואי וגם את פרטי הפוליסה המפורטים במקום אחד שנותר נגיש וזמין עבורכם לאורך הטיול כולו, והוא באפליקציה שלנו.

אם בזמן הטיול נשאלתם שאלה לגבי פוליסת הביטוח או לחילופין בנוגע לרקע הרפואי שלכם- אתם לא צריכים להמתין שעות על הקו לנציג, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאפליקציה ולשלוף את המידע הדרוש לכם תוך דקות ספורות.

חסכו לעצמכם זמן וכאב ראש- קחו את פספורטכארד יחד איתכם לחופשה הבאה...

ביטוח נסיעות לחול