מה הינו ביטוח עסקים?

 

הביטוי ביטוח עסקים מתייחס למנעד רב של היתכנויות הביטוח שיכולות להיות מועילות עבור העסק שלכם. כמה מן הסוגים הכי שכיחים של ביטוח עסקי הינם כלהלן – ביטוח רכוש מסחרי, ביטוח אחריות כללית, ביטוח אחריות מקצועי, אשר נקרא אף ביטוח טעויות ומחדלים, ביטוח אחריות למוצרים, וכיוצא בזאת. ביחד עם כל ההיתכנויות האלו, הדבר יכול להיראות אקוטי, כאשר הנכם מתעתדים להקים עסק חדש, תוך כדי חשיבה מרובה מצדכם אודות רכישת פוליסה זאת או לאו. 

 

מה הינן הסגולות של ביטוח עסקים?

 

בלי כל ספק, הסגולה המובילה של רכישת פוליסת ביטוח עסקים מקורה בשקט הנפשי שיינתן לכם, כי העסק שלכם מוגן מכל תרחיש אפשרי. פתיחה של עסק חדש מלווה בנטילת המון סיכונים וברור מאליו כי מומלץ לכם לרכוש פוליסת ביטוח עסקי רק על מנת שיהיה לכם דבר אחד פחות שתידרשו לדאוג לו יותר מדי.  אתם לא עשויים להתכונן לכל אימת שיכה בכם המזל שלכם, שיכול לקרות בהקמת העסק שלכם, וביטוח עסקי נדרש על מנת לסייע לעסק שלכם לקום על רגליו מפאת מצבים שאינם צפויים. במידה וחל בעסק שלכם אסון כל שהוא והנכם מוצאים את עצמכם במהלכה של תביעה נגדכם או עם מבנה אשר נקלע לשריפה, גם במידה והנכם בעלי סוג הביטוח העסקי הנכון וגם במידה ולאו, הוא עשוי להיות הגורם המכריע בין חיסול העסק שלכם לעד לבין ההיתכנות להתארגן מחדש ולהצליח להוביל קדימה את העסק שלכם. עוד סגולה של הביטוח העסקי מקורה בכך שקיימת המון גמישות בהרכבה של הפוליסה. ביטוח עסקי לא מהווה מודל אחד מתאים לכל אחד, ובאפשרותכם להתאים בקלות את הפוליסה באופן כזה שתתאים לדרישות המסוימות שלכם.

 

זאת ועוד, רכישה של ביטוח עסקי יכולה להקל עליכם במציאת מלווים או משקיעים. ביטוח עסקי מעניק ערבות כספית, והמלווים יוקירו את העובדה שנטלתם אחראיות לרכישת ביטוח הנכסים שלכם. משקיעים ומלווים יכולים גם לבקש ממכם שתרכשו ביטוח זה בטרם ביצוע עסקים עמכם.

 

מה הינן המגרעות של ביטוח לעסקים?

 

נוכח ההתחייבות הכלכליות שכרוכות בפתיחת עסק, לא מפתיעה העובדה כי הגורם הכי שכיח לא לרכוש ביטוח לעסקים מקורו במחיר שיש לשלם עליו. העלות שתידרשו לשלם בשביל פוליסת ביטוח זה תלויה בכל מיני משתנים, לרבות - גודל המשרד שלכם, כמות העובדים אשר מועסקים על ידכם, סוג העסק שלכם, בית העסק שממנו אתם רוכשים את הביטוח וכיוצא בזה. 

ביטוח עסקים

ביטוח דירה
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין