ביטוח רפואי לחול שמעניק כבוד לזמן שלכם

ביטוח בריאות לחו"ל שמשנה את חוקי המשחק

לא עוד טפסים וניירת שאין לה מקום בתיק או במגירה, לא עוד המתנות ארוכות לנציגים לשם התאמת הפוליסה עבורכם- מהיום אמרו פספורטכארד, והרווחתם לעצמכם את החבר הכי טוב שלכם לטיסה הבאה ואלה שתבואנה אחריה.

אנחנו בפספורטכארד דואגים לכם עם ביטוח רפואי לחול, כל המידע, כל התשלומים וכל פרטי הפוליסה במקום אחד ומבלי לתפוס לכם מקום בתיק. 

אצלנו תמצאו את כל מה שאתם זקוקים לו- באפליקציה שלנו. כשאתם נמצאים מעבר לים ורחוק מהבית, תוכלו למצוא באפליקציה את התשובות לכל השאלות, נגישות וזמינות עבורכם בכל שעה.

בנוסף לכך, הפלטפורמה שלנו מאפשרת לכם ליצור עימנו קשר לא רק בטלפון, אלא גם דרך הפייסבוק והווטסאפ- כך שאתם אף פעם לא לבד.

סוכנות ביטוח ליאור אסולין

ביטוח רפואי לחול

כישראלים, חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו הוא טיולים בחול. זה מתחיל בנסיעות ראשונות לחופשות כאשר אנחנו קטנים, יחד עם המשפחות- וממשיך בטיולים של חודשים לאחר השחרור המיוחל מהצבא.

ישראלים אוהבים לטייל. אנחנו טסים בממוצע פעם בשנה, וחוזרים עם המלצות לחברים ובני משפחה על המקומות בהם ביקרנו. 

מאחר וטיסה לחו"ל היא עניין שבשגרה, הסיפורים הם רבים- חלקם חיוביים וחלקם פחות. כמה פעמים יצא לכם לשמוע על מטיילים שנקלעו למצב חירום בו היו זקוקים לעזרת משפחותיהם הנמצאות בארץ לשם סיוע כספי להוצאות רפואיות בלתי צפויות? לצערנו לא חסרים סיפורים כאלה.

אנו נוטים להאשים את המטיילים, ולהניח כי לא דאגו לעצמם לביטוח בריאות ולכן נקלעו למצב בעייתי, אך לא זו האמת. לעתים קרובות אכן מקפידים המטיילים על ביטוח רפואי לחול או על ביטוחי בריאות שונים, אך מתפשרים על פוליסה מינימלית שאינה מכסה את צורכיהם הבסיסיים, ואף כוללת סעיפים מיותרים שרק מייקרים אותה.

כאשר מטייל נקלע לבעיה בריאותית בלתי צפויה שאיננה מכוסה על ידי הפוליסה- הפרוצדורה לקבלת שירות היא מסורבלת ומאריכה את פרק הזמן עד לקבלת הטיפול הדרוש.

מקרים כאלה בהם המטופל ממתין לטיפול ואינו מקבל אותו באופן מיידי, עלולים להסתיים בצורה טרגית שיכולה להימנע עם ניהול נכון של הזמן ושל סעיפי הביטוח מבעוד מועד.

כמו שאומרים, אף פעם אי אפשר להיות זהירים מדי, וכשמדובר בבריאות שלכם- אין משפט נכון מזה. אנו מזמינים אתכם להתקדם לביטוח שעושה לכם טוב ומאפשר לכם ולבני המשפחה שלכם לישון בשקט.

תנו לפספורטכארד לדאוג לכם ותוכלו להתפנות לחופשה של ממש.

ביטוח רפואי לחול​