פספורטכארד ביטוח בשלוף לכל מצב ובכל שעה

 

שימו את כל מה שאתם מכירים על ביטוחי נסיעות בצד, הגיע הזמן להתחדש ולקבל את פני הקדמה! לא עוד ביטוחים מודפסים ומקומטים תחובים עמוק בתיק שארזתם לקראת הנסיעה, לא עוד אישורים ומיילים שברגע האמת, כשיש צורך לשלוף אותם בזריזות צריך להעביר דקות ארוכות וקריטיות בגלילה של תיבת המייל שלכם. מהיום מתקדמים לפספורטכארד ביטוח לפני כל יציאה מהארץ.

 

איתנו תיהנו מאפליקציה ידידותית למשתמש, שזמינה עבורכם בכל רגע ומופיעה ממש על גבי המסך הראשי של הטלפון הנייד. במרחק נגיעה תגיעו למידע הדרוש עבורכם- פרטים אישיים, פרטי הפוליסה, פרטי תשלום, דרכים ליצירת קשר עם הסוכן וכן מגוון פלטפורמות לעשות זאת.

 

במידה ואין באפשרותכם ליצור עימנו קשר טלפוני- תוכלו לתקשר איתנו דרך הווטסאפ או הפייסבוק, ותקבלו שירות מיידי, אדיב והכי חשוב זריז. כשאנחנו זקוקים לעזרה בזמן שאנחנו בחו"ל, כל דקה היא יקרה- בין אם מבחינה בריאותית ובין אם מבחינה כלכלית.

 

אנחנו מעניקים חשיבות מלאה וגבוהה לכך שבעת חירום אין זמן לבזבז, ועל כן חרטנו על דגלנו את עיקרון המענה המהיר לכל פנייה. כשאתם בוחרים בפספורטכארד, אתם נהנים ממשפחה גם בחו"ל החולקת את האינטרסים שלכם ושומרת עליכם בכל אמצעי.

 

פספורטכארד ביטוחים מסוג אחר

 

כמה פעמים שמעתם על אנשים שעשו ביטוח ודאגו להיות אחראים מספיק כדי לעשות זאת מבעוד מועד, אך ברגע שהיו זקוקים לסיוע אמיתי, נתקלו בקושי רציני ובבירוקרטיה מתישה רק על מנת לדרוש את מה שמלכתחילה הגיע להם? היום אנחנו נמצאים בעידן אחר, עידן חדש ומתקדם בו יש צורך בשקיפות מלאה והלקוח למוד ניסיון ומגיע ממקום מושכל בכל הנוגע לזכויותיו וחובותיהם של נותני השירות.

 

אין יותר מקום להפתעות או לאותיות קטנות, יחד אנחנו מתקדמים לסוג אחר של שירות, כזה שבאמת עובד עבור הלקוח ומביא אליו את התנאים הטובים ביותר עבורו, מבלי שהלקוח ייאלץ להתפשר או לשלם יותר רק כדי לקבל שירות שהוא זכאי לו מראש. על מנת להביא את הטוב ביותר עבורכם, יצרנו את פספורטכארד ביטוח שמעניק לכם את החוויה המקצועית והישירה ביותר.

 

הצטרפו אלינו ותיהנו מביטוח שתמיד זמין עבורכם באמצעות אפליקציה, בה הכל נגיש ושקוף, כולל כל פרטי הפוליסה ופרטיכם אישיים. עם האפליקציה שלנו תוכלו לשלם עבור שירותים שונים המכוסים על ידי הביטוח, ללא צורך בהוצאות מצידכם. פרגנו לעצמכם בביטוח שעובד עבורכם ולא להפך.

 

פספורטכארד ביטוחים

 

מאות אלפי תושבים של מדינת ישראל טסים כל שנה אל עבר מדינות אשר על פני הגלובוס ואף דואגים לבטח את עצמם לפני הטיסה שלהם.

 

חלק מן תושבים אלו מכירים את הזכויות אשר ניתנות עבורם על ידי ביטוח נסיעות לחוץ לארץ אשר קנו מבעוד מועד, אבל הרבה בני אדם מביניהם נדרשים לשלם עלויות אשר הינן מטורפות עבור טיפול רפואי במצב של תאונה או לחלופין במצב של מחלה אל מוסד של טיפול רפואי.

 

מה הוא למעשה פספורטכארד ביטוח?

 

בעצם, פספורטכארד ביטוח הינו כינוי של ביטוי נסיעות עבור חוץ לארץ של חברת דיויד שילד והן של חברת הפניקס. מה שמיוחד בתוך הביטוח הלה הינו כי מוענק בידכם כרטיס מגנטי, באופן דומה אל כרטיס אשראי, אשר נקרא פספורט כארד.

 

ביחד עם הכרטיס הנ"ל הנכם עשויים לשלם בתוך רחבי תבל בשביל שירותים אשר הביטוח שלכם מכסה וכן ללא להוציא כל סכום מן ההון הפרטי שלכם.

במידה והדבר נשמע עבורכם קל מדי, כי אז אינכם טועים, הדבר אכן קל מדי. זו המעלה הכבירה של פספורטכארד ביטוח לעומת היריבים שלו.

 

במקום לבטח אתכם, להוציא עלויות וגם כי יוענק עבורכם החזר כספי בתום של תהליך, הנכם פשוט מעבירים כרטיס מגנטי מטעם חברת הביטוח, אשר מוטען בהון שאותו הנכם צריכים עבור דרישות של טיפול. בוודאי כי הכרטיס פתוח עבור עשיית שימוש אך ורק בתום אשר עדכנתם על בעיה את חברת הביטוח.

 

הסגולות הרבות של פספורט כארד ביטוח:

 

 1. פיצוי בשל אובדן של כבודה.
   
 2. אספקה של סיום במשך כל היממה וגם ברחבי כל תבל.
   
 3. שיפוי מפאת הסיבה של איחור של כבודה.
   
 4. תשלום שיפוי באופן ישיר אל מרכזים של טיפול, חיוב בצורה ישירה של כל מדינה מעבר לים. חסוך עבורכם את התשלומים של הסבת נזק בתוך מדינה זרה ואף מענק של החזר כספי בתוך מדינת ישראל.
   
 5. השבה של חירום שלכם אל מדינת ישראל לאחר שקרוב משפחה מן דרגה ראשונה הלך לעולמו.
   
 6. היתכנות כי תוענק בידכם אינפורמציה הודות מרכז חירום רפואי בתוך חוץ לארץ, לוקישין של מרכז בריאות או לחלופין בית מרקחת דרך המוקד של פספורטכארד ביטוח, אשר הינו אקטיבי במשך עשריםם וארבע שעות ביום.
   
 7. עזרה בתחום של משפט.
   
 8. מפעיל תמיכה בשפה העברית.
   
 9. תשלום של הוצאה רפואית והן אשפוז במדינות אשר על כל פני הגלובוס, תוך כדי הלימה לתנאים אשר בתוך הפוליסה.
   
 10. טיפול של הטסה שלכם במצב של פטירה ברחבי עולם.
   
 11. השבה שלכם במצב של תאונה או שמא של מחלה במשך החופשה שלכם.
   
 12. הסעה של קרוב משפחה מן דרגה ראשונית שלכם אל מדינה זרה במצב אשר יידרש באמצעות פספורטכארד ביטוח.

פספורטכארד ביטוח​

פספורטכארד ביטוח
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין