סוכנות ביטוח ליאור אסולין

פספורטכארד

הפשטות של הגשת תביעה על ידי פספורטכארד

 

כרטיס של פספורטכארד מהווה למעשה את הדרך הכי פשוטה עבור הגשה של תביעה בחו"ל – מה שנדרש מכם הוא רק להפעיל ואז לגהץ את הכרטיס. ובזאת תמה הפעולה. בכל מיני פוליסות ביטוח שונות, נדרש מכם לשאת בהוצאות בעצמכם, לשמור על הקבלות ולהגיש תביעה כאשר אתם שבים למדינת ישראל, על מנת לקבל את הכסף בחזרה. מדובר בפרוצדורה שיכולה להיות מתישה ולקחת הרבה זמן.

 

היתרונות של פספורטכארד

 

  1. עוד בטרם קבלת טיפול רפואי, הנכם יכולים, בתור מבוטחים של פספורטכארד לדבר עם רופא בשפה העברית בכל זמן נתון, במשך עשרים וארבע שעות, עבור קבלת ייעוץ והכוונה ראשונית, וכל זה מבלי לשאת בעוד עלויות.
  2. בפוליסה של פספורט קארד לא קיימת כל השתתפות עצמית שלכם בשביל הוצאות רפואיות – רק נדרש לגהץ את הכרטיס ולשלם דרכו. דבר זה שונה מכל מיני פוליסות שונות, אשר ידרשו מכם השתתפות עצמית בגין מרבית ההוצאות, והכסף יושב אליכם רק בתום ניכוי ובסיום תקופה בה לוקח לחברת הביטוח זמן רב ובירוקרטיה לבצע את ההחזר שמגיע לכם.
  3. פספורט קארד מאפשרת לכם ביטוח גם במצבים רפואיים מסובכים, בתום אשפוז בבית חולים או בעקבות כל מיני מחלות, בכל הגילאים ובכל סטטוס רפואי, לרבות נשים הרות. בנוסף לכך, הפוליסה לא תגביל אתכם לקבל טיפול במרכז רפואי כל שהוא ואפשרי כי תקבלו את הטפול במקום הקרוב ביותר אליכם או הכי נדרש בשבילכם.

 

מה כולל ביטוח פספורטכארד?

 

  1. במצבים של אובדן או גניבה של מזוודה, הפוליסה מכסה אתכם בשווי של עד אלפיים וחמש מאות דולר, בכל מצב של אובדן או גניבה. אף במצבים אשר בהם מגיעה המזוודה שלכם תוך כדי איחור, אפשר בכל עת לפנות למוקד ולקבל קוד אשראי למשיכת כסף מזומן או לטעון את הכרטיס לאלתר, על מנת שתוכלו לקנות ציוד אלמנטרי עד שתגיע אליכם המזוודה שלכם.
  2. הביטוח של פספורט כארד כולל איתור, פינוי וחילוץ ובאם נדרש אף הטסה רפואית בחזרה למדינת ישראל, אף ממקומות שכל מיני פוליסות אינן מכסות, בלי כל דרישת תשלום מצדכם וכולל אף הטסה של קרובי משפחה מדרגה ראשונה לבית החולים שמטפל בכם.
  3. מעבר לביטוח הרפואי, ביטוח נסיעות של פספורט קארד מכסה אף מצבים של גניבת ציוד יקר. ציוד אלקטרוני, כמו למשל - טלפון נייד, מחשב או טאבלט, כבר מזמן משתייך לציוד בלתי נפרד מרשימת הציוד של הטסים למדינה זרה ובשל כך בוודאי מומלץ לבטח אותו מפאת קרות כל מיני נזקים. הפוליסה של פספורט קארד נותנת בידכם אפשרות של ביטוח כל המכשירים הללו מפאת גניבה ולשפות אתכם בעטיים. הנכם צריכים לזכור במצב שכזה להמציא אישור מתחנת המשטרה הקרובה על הגניבה.
פספורטכארד