סוכנות ביטוח ליאור אסולין

פספורטקארד ביטוח

מה נותן לכם כרטיס של פספורטקארד ביטוח?

 

על ידי השירות של מי שבידיו נמצא כרטיס ביטוח הנסיעות לחו"ל פספורטקארד, באפשרותכם לתקשר עם נציג שירות דרך הרשת החברתית פייסבוק, דרך פלטפורמת פוקט , ועתה ניתן אף לשלוח הודעה בוואצאפ שתעניק לכם מענה לאלתר של קבלת שירות. חברת פספורטקארד ביטוח הינה פורצת הדרך, אשר משתתפת בפיילוט על ידי ההתממשקות לישומון Wh. באופן הזה יש באפשרותם של נציגי השירות של  פספורטקארד לטפל בד בבד בהמון פניות של לקוחות בעת הכי מועטה ובכמה ערוצים נרחבים.

 

מה היעד של פספורטקארד ביטוח?

 

היעד של חברת פספורטקארד ביטוח הינו להעניק מענה איכותי, זמין ובלי יותר מדי הליכים של בירוקרטיה.  במשך שנת 2018, השיקה החברה פלטפורמה אוטונומית ואינטגרטיבית, אשר נותנת בידכם היתכנות של הטענה עצמית של כרטיס הפספורטקארד בכסף מכל מקום ברחבי תבל. על ידי הפוקט, הנכם עשויים להטעין בשבילכם את הכרטיס  בכסף, באם קרה לכם מצב של חירום רפואי בחו"ל ולשלם בעזרתו או במצב של עיכוב בהגעת המזוודה, למשוך מזומן במקום, בלי כל דרישה של פנייה למוקד שירות הלקוחות. הפוקט אף כוללת מערכת עבור התייעצות בטלפון עם רופא מומחה מכל מקום במדינה זרה, מערכת צ'אט עם נציג שירות של   חברת פספוטקארד, ישנו גם קישור לשירות, עבור איתור של מרפאות ובתי מרקחת שסמוכים למקום שבו אתם נמצאים וכיוצא בזאת. מראשית הדרך של החברה, תפיסת השירות שלה כללה זמינות מקסימלית ללקוחות שלה במקום ובזמן שנוח להם – גם במידה ומדובר בשירות טלפוני זמין ומתקדם שלה או לחלופין על ידי אמצעים דיגיטליים. במציאות העכשווית החברה מהווה את הגוף הביטוחי הראשון במדינת ישראל שמציע שירות רב ערוצי בוואצאפ– עוד אמצעי שבעזרתו החברה ממשיכה לספק ללקוחות שלה את השירות הכי מיטבי ומעניקה לכם חווית לקוח יוצאת מגדר הרגיל.

 

ראשית דרכה של פספורטקארד ביטוח
 

ראשית דרכה של חברת פספורטקארד ביטוח, כמיזם במסגרת קבוצת דויד שילד, במהלך שנת 2012, והפכה חיש מהר לחברה אשר מובילה בתחום של ביטוחי נסיעות לחו"ל במדינת ישראל, והינה בעלת יותר ממיליון של מחזיקי כרטיס פספורטקארד. החברה מעניקה לכם ביטוח נסיעות שהינו היחיד אשר ישלם לכם את החזר ההוצאות הרפואיות שיהיו לכם ובמצב של עיכוב המזוודה שלכם - במקום ובזמן אמת בהתרחש אירוע הביטוח, על ידי כרטיס ייעודי נטען. קבוצת דוידשילד נוסדה במהלך שנת 1998, מן היעד להעניק לתושבי מדינת ישראל, אשר טסים למדינה זרה, את הביטוח הרפואי הכי מקיף. 

פספורטקארד ביטוח