הקהל החליט- פספורט כארד מפה לאוזן

 

כמה כייף לקבל שירות מקצועי מבעל מקצוע אליו הגעת בזכות עצמך, בין אם באמצעות שיטוט באתרים שונים ובין אם דרך פרסום ברדיו או בטלוויזיה, והחלטת לתת לו הזדמנות. ההנאה מכך טמונה בעובדה הלא כל כך חיובית אך עם זאת מציאותית- לא פשוט למצוא עסקים ובעלי מקצוע מעולים. ישנם כל כך הרבה בכל תחום ואכן ניתן למצוא מקומות משביעי רצון ברמה זו או אחרת, אך מקום מצוין שישאיר אתכם עם התחושה שלא התפשרתם (על המחיר או השירות) קשה למצוא. לקוחות למודי ניסיון ואכזבות, יעידו כי הדרך הטובה ביותר לקבל שירות מצויין היא המלצות מלקוחות מרוצים- מכרים, חברים ומשפחה. בהמלצות מפה לאוזן לרוב אפשר לצפות לחוויה חיובית, שכן הממליץ הוא משולל אינטרסים כלכליים וכל רצונו הוא לחלוק את הבשורה. כמה סיפוק יש בהמלצה על שירות מקצועי עבור מישהו שאתה אוהב. אנחנו בפספורט כארד דואגים ללקוחות שלנו לביטוח שישמור עליהם, והלקוחות שלנו דואגים לחברים ולבני המשפחה שלהם וממליצים עלינו. לאחר שנים של קשר הדוק עם לקוחותינו, נוכחנו כי השיווק הטוב ביותר עבורנו נעשה מתוך רצון אמיתי שלהם להמליץ ליקיריהם. לסיפורים של לקוחות מרוצים חפשו אותנו בכל פלטפורמה, והצטרפו למשפחה.

 

לחופשה בראש שקט- ביטוח פספורט כארד

 

אנחנו חיים בתקופה בה סדר היום שלנו עמוס וקדחתני, כולל תחנות מרובות לפני ואחרי יום העבודה- לבנק, לגני הילדים, לדואר ולסופר, וכן סידורים בלתי פוסקים שחלק מהם כוללים שיחות ארוכות עם נציגים ומעבר בין המחלקות השונות עד לקבלת השירות הרלוונטי עבורנו. כל טלפון או פקס שנחסך מאיתנו, מעניק לנו בחזרה זמן יקר, וכולנו מצפים בכיליון עיניים ליום בו כל משרדי הממשלה והחברות השונות יאפשרו מתן שירות מלא אונליין. עד שחלום זה יתגשם במלואו, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לסמן וי על עוד סעיף ברשימת המטלות הארוכה, בכמה שפחות זמן ובאפס מאמץ. דרושות רק מספר דקות בהן בתהליך פשוט וידידותי למשתמש הנעשה דרך האתר שלנו, תמלאו את הפרטים הנדרשים בשדות הרלוונטיים עד שלבסוף המערכת תאשר את סיום התהליך ותשלח לכם אישור מפורט והסברים. בכמה דקות תבטיחו את השקט הנפשי שלכם לאורך כל הטיול, מבלי לחשוש מהפתעות בדרך. אנו מזמינים אתכם להצטרף למאגר הלקוחות המרוצים שלנו, כדי שתוכלו להיות בטוחים שגם אם אתם רחוקים מהבית, עדיין יש מישהו כאן בארץ שדואג לכם.
 

מה הדרך הכי טובה לטפל במקרה של תביעה או לברר פרטים חיוניים בחברת פספורט כארד?
 

באם חלילה נקלעתם למצב בעייתי בחו"ל, עליכם לדעת כי קיימת פרוצדורה מובנית שבה אתם עשויים לנהוג במקרה של תביעה כספית מחברת פספורט כארד אשר מקורה באספקה של הטפסים או הפרטים הנדרשים מכם, ומידע על החוקים הנהוגים ביישוב של מצבי תביעה, כמו למשל – תקבלו הסבר בכתב או בעל פה, תלוי באיזה דרך של התקשרות בחרתם ללכת, כאשר באפשרותכם להגיש תביעה דרך הטלפון, דרך האתר של החברה ברשת האינטרנט, או לחלופין דרך שליחת הודעה אלקטרונית, וכיוצא בזאת. חברת פספורטכארד תדאג ליידע אתכם בדרכים המתאימות לקבלת המסמך של התביעה שלכם על ידי האתר שלה ברשת האינטרנט הוא שהיא תשלח לכם בהקדם האפשרי מסמך שמטרתו הגשה של תביעה, וכן החברה תעדכן אתכם מבעוד מועד בכל אינפורמציה חשובה ואילו מסמכים עליכם להמציא לשם אישור התביעה שלכם, כמו לדוגמה – כל הפרטים שצריך למסור לשם בחינה של התביעה שלכם, טופס של תביעה בשלמותו, וכן שליחה של כל החשבוניות בגין הוצאות כספיות שנשאתן בהן בקרות האירוע המצער שחוויתם בחו"ל.
 

כאשר התובע של חברת פספורט כארד הגיש תביעה אבל לא השכיל להמציא את כל הטפסים הנדרשים
 

באם הנכם נמצאים במצב של תביעת חברת פספורט כארד, ואתם חושבים כי טיפלתם בכל מלכתחילה, אבל נציגי החברה יידעו אתכם כי לא סיפקתם להם את כל הטפסים אשר נדרשו מכם, החברה צריכה עד שבועיים מהמועד של קבלת התביעה שלכם, לשלוח לכם דרישה של פירוט שלם ואף השלמה של טפסים שלא הוגשו על ידכם , הדרישה הזאת חייבת להכיל אף הסבר מפורט על עת ההתיישנות. באם לא תתקבל מכם כל תגובה להודעה ששלכו לכם בתחילת התהליך, החברה מחויבת לשלוח לכם עוד הודעה בתום חודשיים. במידה וגם הפעם לא תתקבל כל תגובה מכם, החברה תדאג לשלוח לכם הודעה בסיום עוד חודשיים. בהתקיים תרחיש שבו אין עניתם על כל ההודעות, יכולה החברה לחדול משליחה של עוד הודעות, כאשר היא מחויבת לציין בהודעה השניה כי מדובר על שליחת הודעה שלא תישלח פעם נוספת על ידה. באם החלטתם לנקוט בדרך של תביעה דרך כותלי בית המשפט, החברה פספורטכארד אינה צריכה לבקש מכם עוד טפסים ובאפשרותה לחדול מלשלוח לכם הודעות שנועדו לברר את מצבכם. באם נשלחו כל הטפסים המבוקשים, לשם בחינה של התביעה שלכם, על נציגי החברה ליידע אתכם על הממצאים של עיבוד התביעה שלכם תוך כדי חודש מהמועד שבו הגיעו כל הטפסים , נשוא התביעה שלכם.
 

מה חל כאשר חברת פספורטכארד מצאה לנכון לשלם לכם?
 

במידה וחברת פספורטכארד מצאה לנכון לשלם לכם בגין התביעה שלכם כסף באופן חלקי או באופן שלם, תקבלו ממנה הודעה שמפרטת את כל האלמנטים של התשלום, ניכויים עבור תקרת כיסוי, איזה סכום אושר על ידי לביצוע התשלום, וכמובן יוצג פירוט מלא של ההשתתפות העצמית שלכם. 

פספורט כארד

פספורט כארד
פספורט כארד
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין