הנכם מתכוונים לנסוע למדינה זרה בקרוב, למקום קרוב או למקום רחוק, למספר ימים מועטים או לזמן ממושך, ואז הנכם משתעשעים ברעיון - האם כדאי לכם הפעם לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל? ככלות הכל כבר טסתם מספר פעמים כבר ואין התרחש משהו חריג בנסיעה שלכם. הרי זה בזבוז כסף משווע להוצאה כל טיסה שוב ושוב. התשובה החד משמעית לכך הינה שלילית. וממש לא חבל ועוד פחות מומלץ לכם להתגרות בגורל שלכם. כיוון שכאשר תסמכו על המזל שלכם, במקום על עצמכם, יתרחש חוק מרפי ואתם עלולים להיפגע. מומלץ ביותר, בכל עת, לטוס שהנכם רגועים ומכוסים על ידי ביטוח, לכל תרחיש אשר עשוי להתרחש לכם. 

 

אינפורמציה כללית אודות פספורט קארד 

 

 

  • באם אינם חשים בטוב, כאשר הנכם נמצאים במדינה זרה, אתם יכולים לפנות דרך צ'ט בוואצאפ או להתקשר לנציגי חברת פספורט קארד. בתוך העטיפה של הדרכון שלכם, תוכלו למצוא את דרכי ההתקשרות עם נציגי החברה. הם יטענו את הכרטיס שלכם בסכום המבוקש, על מנת שיהיה באפשרותכם לשאת בהוצאות של רופא, והדבר אינו כרוך בכל השתתפות עצמית מצדכם.  באם אירע לכם תרחיש רפואי, הרופאים של החברה ישמחו לעזור לכם אף בהכוונה רפואית טלפונית בשפה העברית. הדבר ייתן בידכם לשוב לחופשה שלכם, ללא כל ניירת או ללא כל כאבי ראש. 
  • המזוודה לא הגיעה? באם הכבודה שלכם לא הגיעה – הסירו דאגה מלבכם. תפנו לאלתר לנציגי החברה בצ'אט דרך הוואצאפ אוצרו עמם קשר טלפוני והם ידאגו להטעין את הכרטיס שלכם במזומן, על מנת שיהיה באפשרותכם לרכוש את כל הדברים שנחוצים לכם, עד אשר הכבודה תחזור אליכם. 

 

טיפול במצבי חירום כאשר יש לכם פספורט קארד 

 

למן העת שתיצרו קשר עם נציגי חברת פספורט קארד, חדר המצב שלהם ילווה ויתדרך אתכם, בצורה רציפה. בנוסף לכם, הם יעדכנו את הקרובים שלכם במדינת ישראל על פי הדרישות שלכם ועל פי נסיבות האירוע. 

 

  • מצב של פינוי אווירי – באם תצטרכו הטסה רפואית, מכל מקום ברחבי תבל, החברה תדאג להחזיר אתכם למדינת ישראל, כמה שיותר מהר, עם ליווי והכוונה רפואית.
  • צוות האיתור וההצלה של החברה פועל בשיתוף עם חיליק ואייל מגנוס. באם יידרש, הוא יעשה הכל על מנת לשלוח אותם אליכם, בשביל לחלץ אתכם ולהחזיר אתכם למדינת ישראל.

 

היתרונות של פספורט קארד לעומת חברות אחרות 

 

 

  • משתמשים בכרטיס אשראי נטען – הדבר הינו נוח ביותר שלא תצטרכו לשלם ולבקש את הכסף בחזרה בשובכם למדינת ישראל.
  • לא קיימת כל השתתפות עצמית בביקור אצל רופא וברכישה של תרופות. הדבר מסב לזאת כי כל הוצאת כסף שלכם מכוסה בפספורטקארד דבר אשר לא קיים בחברות אחרות.
  • במסגרת של ביטוח הכבודה, במידה ומשהו ישתבש ולא תקבלו את הכבודה שלכם בזמן, יטעינו בשבילכם מאה וחמישים דולר בכרטיס הנטען עבור קניית הציוד שחסר לכם.

פספורט קארד

ביטוח דירה
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין