הדרך הכי מיטבית לחשוב אודות ביטוח משכנתאות הינה כאשר עסקינן אודות ביטוח חיים שנרכש מן יעד אחד - לשלם את המשכנתא במקרה שתלכו לעולמכם.

 

מה הינו ביטוח משכנתאות?

 

הפוליסה של ביטוח חיים - ביטוח משכנתאות קשורה למשכנתא שנטלתם כמעט בכל דרך. בעת שהנכם לוקחים את המשכנתא שלכם, אף במידה ומדובר אודות רכישה או אף במידה ומדובר אודות מימון מחדש, גמלת המוות בפוליסת הביטוח שלכם מוגדרת באופן כזה שהיא תתאים לגובה הלוואת המשכנתא שלכם. כמו כן, גמלת המוות שלכם תפחת ככל שתקפידו לשלם את תשלומי המשכנתא שלכם. בתום הקפדה על שילום תשלומי המשכנתא, ביטוח החיים יגוז. במידה וחס ושלום תעזבו את העולם הזה, ההכנסות של הפוליסה יועברו למלווה שלכם, על מנת לשלם את המשכנתא על הדירה שלכם. בהיבט של הפרטים שלכם, ייתכנו כל מיני שינויים, בהתאם לחברת הביטוח שאת שירותיה שכרתם, כמו גם הפרטים במצב שלכם. משמעותי לדעת כי אמנם המלווה שלכם יכול להמליץ ​​לכם לרכוש ביטוח חיים למשכנתא, אבל אתם לא חייבים לנהוג כך. מדובר לגמרי בכיסוי אופציונלי.

 

מה הם היתרונות של ביטוח משכנתאות?

 

לא הרבה דברים עשויים להעניק לכם את השקט הנפשי שנובע מן הידיעה שהמשכנתא שלכם תשולם כאשר תלכו לעולמכם. הווה אומר – כי הקרובים אליכם עשויים להמשיך ולחיות בנכס חף ממשכנתא כל עוד הינם חפצים בכך. העובדה כי ביטוח משכנתאות קשור בצורה ספציפית למסלול המשכנתא שלכם אף מבטיחה שזו תהיה התוצאה אם ​​זה מה שאתם רוצים שיקרה. עוד יתרון טמון בכך כי לפעמים ההנחיות של החיתום לביטוח חיים למשכנתא מקלות יותר מאשר לגבי סוגים אחרים של ביטוח חיים. אז זו דרך אחת לקבל ביטוח חיים במידה והנכם סובלים מבריאות לקויה.

 

מה הם החסרונות של ביטוח משכנתא?

 

ביטוח חיים למשכנתא לא ממש מהווה את הטרנד האחרון ויש לו כמה חסרונות. קודם כל, תשלומי הפרמיה לרוב נותרים קבועים, חרף העובדה כי קצבת המוות שלך יורדת. מה שנראה כמו מציאה כשרכשתם לראשונה את הביטוח, ואת המשכנתא שלכם, הופך להיות פחות ניכר ככל שיתרת ההלוואות וקצבת מוות בביטוח יורדות. אמנם הדבר עשוי להיות טוב ששילמתם את המשכנתא שלכם עם מותכם, אבל לקרובים שלכם יש דאגות אחרות ודוחקות יותר. הם לא יוכלו לטפל בחששות אלה על ידי פוליסת ביטוח חיים למשכנתא.

ביטוח משכנתאות

ביטוח דירה
פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין