כאשר אנחנו שוהים במדינה זרה, הן למטרת טיול או חופשה והן עבור כל מטרה אחרת, נרצה להבטיח לעצמנו שאם חלילה לא נחוש בטוב או ניפצע, נוכל לקבל את השירותים הרפואיים הנדרשים, בצורה מהירה ויעילה, עם מינימום של בירוקרטיה.

 

בדיוק במקום הזה, נכנס פספורט כארד ביטוח חול לתמונה – למעשה, הייחוד של ביטוח זה טמון בהיותו היחידי בשוק, אשר מעניק למבוטחים כרטיס אשראי ייעודי – כך שאם חלילה קורה משהו, כל מה שצריך לעשות בכדי לשלם עבור השירותים הרפואיים זה לשלם באמצעות אותו כרטיס אשראי. 

 

דבר זה מונע למעשה את הצורך להוציא כסף מהכיס הפרטי ולחכות זמן עד לקבלת ההחזר מחברת הביטוח – וזמן ההמתנה המדובר יכול להיות לעיתים, ארוך במיוחד. הביטוח של פספורטכארד כולל בין היתר: הוצאות רפואיות, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל, פינוי אווירי ממקום האירוע, איתור חיפוש וחילוץ, הוצאות נסיעה של מלווה מישראל, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז, חבות כלפי צד שלישי וכיסויים נוספים.

 

לא שוקטים על השמרים

 

פספורטכארד ביטוח חו"ל זה אולי שם נרדף לחדשנות בעולם ביטוחי הנסיעות - כאשר, לצד החדשנות הבאה לידי ביטוי בכרטיס האשראי הייעודי, בחברה אף מקפידים לא לשקוט על השמרים ודואגים לבצע שינויים ולחשוב על חידושים, אשר ייעודם להתאים את הביטוח לזמנים בהם אנו נמצאים.

 

כך שלדוגמא, בתקופת הקורונה, הוחלט בחברה להוציא פוליסת ביטוח ייעודית אשר אמורה להגן על הנוסעים גם מפני האתגרים הטמונים במגפת הקורונה והכיסוי באותה הפוליסה, כולל בין היתר: אשפוז וטיפול רפואי במקרה של הידבקות בקורונה, אפשרות לכיסוי של ביטול הנסיעה בעקבות הדבקות בקורונה ועוד.

 

כך שמעבר לאפשרות להיות שקטים בכל מה שנוגע לדרך התשלום עבור השירותים הרפואיים, ניתן גם לבחור בפוליסות ובכיסויים, אשר מותאמים הן לתקופה בה אנו נמצאים והן ליעד אליו אנו נוסעים. 

 

היתרונות של פספורטכארד ביטוח חול

 

כאמור, היתרון הגדול ביותר של פספורטכארד ביטוח טמון בעובדה שאין סיבה להוציא כסף מהכיס כי את כל התשלומים עבור ההוצאות הרפואיות הרלוונטיות ניתן לבצע באמצעות כרטיס האשראי הייעודי.

 

יתרונות נוספים: פטור מהשתתפות עצמית בהוצאות הרפואיות בעת השימוש בכרטיס, אפשרות להתאמת הביטוח לסגנון הנסיעה ומוקד רפואי מטעם החברה, אשר זמין 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע.

 

כאמור, פספורטכארד ביטוח חול, טומן בחובו לא מעט יתרונות בהשוואה לביטוחי נסיעות אחרים. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי הביטוח או להתאים לעצמכם פוליסה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום. 

פספורטכארד ביטוח חול​

סוכנות ביטוח ליאור אסולין