כאשר אנחנו שוהים במדינה זרה, הן למטרת טיול או חופשה והן עבור כל מטרה אחרת, נרצה להבטיח לעצמנו שאם חלילה לא נחוש בטוב או ניפצע, נוכל לקבל את השירותים הרפואיים הנדרשים, בצורה מהירה ויעילה, עם מינימום של בירוקרטיה.

 

בדיוק במקום הזה, נכנס פספורט כארד ביטוח חול לתמונה – למעשה, הייחוד של ביטוח זה טמון בהיותו היחידי בשוק, אשר מעניק למבוטחים כרטיס אשראי ייעודי – כך שאם חלילה קורה משהו, כל מה שצריך לעשות בכדי לשלם עבור השירותים הרפואיים זה לשלם באמצעות אותו כרטיס אשראי. 

 

דבר זה מונע למעשה את הצורך להוציא כסף מהכיס הפרטי ולחכות זמן עד לקבלת ההחזר מחברת הביטוח – וזמן ההמתנה המדובר יכול להיות לעיתים, ארוך במיוחד. הביטוח של פספורטכארד כולל בין היתר: הוצאות רפואיות, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל, פינוי אווירי ממקום האירוע, איתור חיפוש וחילוץ, הוצאות נסיעה של מלווה מישראל, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז, חבות כלפי צד שלישי וכיסויים נוספים.

 

לא שוקטים על השמרים

 

פספורטכארד ביטוח חו"ל זה אולי שם נרדף לחדשנות בעולם ביטוחי הנסיעות - כאשר, לצד החדשנות הבאה לידי ביטוי בכרטיס האשראי הייעודי, בחברה אף מקפידים לא לשקוט על השמרים ודואגים לבצע שינויים ולחשוב על חידושים, אשר ייעודם להתאים את הביטוח לזמנים בהם אנו נמצאים.

 

כך שלדוגמא, בתקופת הקורונה, הוחלט בחברה להוציא פוליסת ביטוח ייעודית אשר אמורה להגן על הנוסעים גם מפני האתגרים הטמונים במגפת הקורונה והכיסוי באותה הפוליסה, כולל בין היתר: אשפוז וטיפול רפואי במקרה של הידבקות בקורונה, אפשרות לכיסוי של ביטול הנסיעה בעקבות הדבקות בקורונה ועוד.

 

כך שמעבר לאפשרות להיות שקטים בכל מה שנוגע לדרך התשלום עבור השירותים הרפואיים, ניתן גם לבחור בפוליסות ובכיסויים, אשר מותאמים הן לתקופה בה אנו נמצאים והן ליעד אליו אנו נוסעים. 

 

היתרונות של פספורטכארד ביטוח חו"ל

 

כאמור, היתרון הגדול ביותר של פספורטכארד ביטוח טמון בעובדה שאין סיבה להוציא כסף מהכיס כי את כל התשלומים עבור ההוצאות הרפואיות הרלוונטיות ניתן לבצע באמצעות כרטיס האשראי הייעודי.

 

יתרונות נוספים: פטור מהשתתפות עצמית בהוצאות הרפואיות בעת השימוש בכרטיס, אפשרות להתאמת הביטוח לסגנון הנסיעה ומוקד רפואי מטעם החברה, אשר זמין 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע.

 

כאמור, פספורטכארד ביטוח חול, טומן בחובו לא מעט יתרונות בהשוואה לביטוחי נסיעות אחרים. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי הביטוח או להתאים לעצמכם פוליסה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום.

פספורטכארד ביטוח חו"ל​

פספורט כארד ביטוח חול
פספורט כארד ביטוח נסיעות לחול
לרכישת ביטוח פספורטכארד

אתם עומדים נרגשים בפתחה של נסיעה לחו"ל, בין אם למטרת עסקים ואז נהנים בין לבין מהעיר, ובין אם למטרת הנאה נטו. הכול כבר ערוך-המזוודה מחכה על יד הדלת, כרטיסי הטיסה והדרכון אצלכם ביד, ומרגיש שעוד רגע טסים למדינה אחרת ומתנתקים קצת מהארץ.

 

כחלק מההיערכויות המקדימות, שמאפשרות להגיע לרגע הזה בביטחון ובשקט נפשי, חשוב לעשות ביטוח נסיעות שמעניק לכם כיסוי רפואי.

 

עוד מחפשים אחר אחד כזה? קראו כאן על פספורטכארד ביטוח חו"ל.

 

מה זה פספורטכארד?

 

פספורטכארד הינו סוג של ביטוח נסיעות לחו"ל. הוא מהווה כיסוי ביטוחי עבור אירועים, בעיקר רפואיים, שעשויים לקרות למבוטחים בזמן שהם שוהים במדינה זרה.

 

הכיסוי יכול לכלול תשלום רפואי, תרופות, הטסות רפואיות וכו'. כמו כן, הביטוח מכסה גם כן מקרים שאינם בהכרח קשורים באירועים רפואיים, כמו למשל מקרים בהם הכבודה אבדה או נגנבה.

 

המענה שמקבלים המבוטחים הוא סביב השעון, משום שישנו מוקד פעיל שזמין 7\24, וכך ניתן לפנות בכל שעה ובזמן אמת. 

 

כמה עולה לעשות ביטוח חו"ל?

 

פספורטכארד ביטוח חו"ל יכול להוות השקעה כספית בפני עצמה, אולם המטרה שלו בפועל הוא להגן על הכסף שהשקעתם בעצם הנסיעה שלכם לאותו היעד.

 

הביטוח מבטיח שגם במקרים של גניבה, אובדן רכוש בעל ערך כספי או בעיות רפואיות שמצריכות טיפול, אתם לא תצאו מופסדים ותקבלו את הסיוע הנדרש. 

 

השוואות המחיר שמבצעים במעמד בחירת הטיסה או בית המלון אינן רלוונטיות כשזה מגיע לביטוחים, משום שכל חברות הביטוח מבטחות באותם המחירים פחות או יותר.

 

מה שחשוב באמת הוא לבחור בכיסוי הביטוחי המתאים והמועיל ביותר, שיוכיח את עצמו ויסייע לכם באירועים שונים בזמן אמת. 

 

בחירה בביטוח חו"ל לפני הנסיעה

 

ישנם כל מני סוגים של ביטוחי חו"ל. הבחירה באחד המתאים עבורכם, צריכה להיעשות בהתאם למה שכרוך במסגרת הביטוח ובמידת הרלוונטיות שלו למצבכם הרפואי, לאופי הנסיעה ולמטרות הנסיעה.

 

חברות הביטוח לוקחות בחשבון את ההבדלים בין כל אחת מהנסיעות, ולכן מציעות סוגים שונים של ביטוחים לשם מטרות הנסיעה השונות:

 

  • נסיעות לטיולי תרמילאים
  • נסיעות של מבוטחים שטסים בתדירות נמוכה לחו"ל
  • נסיעות אקסטרים הכוללות ספורט אתגרי-חופשות סקי
  • נסיעות עסקים

 

בירור פרטי ביטוח חו"ל

 

רכישת ביטוח חו"ל מתאים מותנית בטיב הכיסוי, שמתאים כאמור למטרת הנסיעה.

במעמד התאמת ביטוח החו"ל עם הנציג, חשוב לברר מה הביטוח כולל ולהדגיש בפניו מה תרצו להוסיף. 

 

פספורט קארד סוכנות ביטוח ליאור אסולין